Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokkal normálisan ismerke...

A lányokkal normálisan ismerkedni nem lehet, csak erőszakosan/önsajnálkozóan lehet?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, nem értek túlzottan a nőkhöz...


társkeresőn próbálkozok, és ahogy 1000 itteni kérdésben van: nem válaszol, nem reagál, nem néz meg, nem is szarja le, nem nem...

egy idő után ilyenkor beirok egy másodikat is, általában a kedvemtől függően:


"oké, ennyire ronda vagyok, hogy nemet sem kell mondani..."

"rendben, akkor te ilyen tökéletes kis nőci vagy, ilyen pasik hozzád se szóljanak, értem..."

"szard le, oké, te vagy Puzsér Róbert, mert erre nem mondasz nemet sem"

"beképzelt ri.banc, oké, neked jobb pasi jár..."

"tudod mit? Akkor dögölj meg, te retek k.urva, nemis érdemled meg, hogy ismerjel!"


és csodák csodája, mi van ilyenkor?! Megnéz rögtön, illetve válaszol! Nem egyel sikerül is beszédbe egyedni, vagy legalább elküld a p...csába, hogy idióta vagyok.

No ez mi?


2014. ápr. 4. 22:27
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

hm, igy más, már értem.

Pedig egyesek egész normálisnak tűnnek :)

2014. ápr. 5. 12:39
 22/25 anonim ***** válasza:
20. Jó, hogy erre felhívtad a figyelmét, de nem ez volt a kérdés. A kérdés az, hogy a rendes levélre miért nem reagálnak.
2014. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ismerkedjetek már élőben könyörgöm. Nem igaz, hogy este vagy hétvégén nincs időd elmenni valahova, koncertre, buliba a haverokkal, akárhova.


Ráadásul amit te tolsz, az szánalmas. Ha nem adod meg a tiszteletet az ellenkező nemnek, te se fogsz tiszteletet kapni. Jogosan.

2014. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Költőnő? ***** válasza:

Nos, én pl a sablon leveleket nem szeretem.

Próbálj eredeti lenni. Ha pl a lánynak rendesen ki van töltve az adatlap, rácsatolhatsz egy két infóra. A nagyon szimpatikusnak tűnsz és barátai 12 egy tucat.

Legyél vidám, de ne legyen minden mondatod után szmájli, mert az is erőltetett már. Hirtelenjében ennyi jutott eszembe, de gondolkodom még .

2014. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Leszarnak, mert valószínű taszító fejszerkezeted van. Mégis mi a francért kéne válaszolniuk, mire fel vannak ilyen elvárásaid idegenekkel szemben akikre rányomakodtál? Nem neked fognak válaszolni hanem valami normális kulsejűnek. Kopj le és ne zaklass ismeretleneket.
2015. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!