Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire látszik, hogy...

Tényleg ennyire látszik, hogy lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

Szorakozohelyen leültem egy részre, odajött még két csaj, mert csak ott volt hely a környéken. Egyik szép volt, másik meg beszólogatós, hormonzavaros és ronda. Beszéltem velük pár dolgot. Nem nyomultam egyikre se.


Aztán elkezdi a ronda csaj, hogy nekem semmi életcélom, csak az érdekel, hogy megdugjak nöket. Tényleg ennyire látszik? Bekamultam nekik, hogy van munkám (pedig valojában kirugtak 1 honapja), látszott is, hogy erősen kételkednek :D


Utána még összetalálkoztam egy régi ismimmel, ő is nagyon lekezelő volt és rögtön azzal oltott be, hogy én biztos mindennap ide járok berúgni és ennyi az életem.


MOST EZ TÉNYLEG ENNYIRE LÁTSZIK? :/ :(


Miből?


De amugy, ha nekem igy megmondják kiméletlenül, hogy lúzer vagyok és emiatt nem kellek a nöknek, akkor én miért nem mondhatnám meg csajoknak, hogy rondák és ne is csodálkozzanak, ha nem kellenek a jó pasiknak?


Gondolom egyből rámhivnák a szekukat...


Elég idegesitő ez a kettős mérce és az, hogy ha valaki lúzer és még nem is néz ki jól, azért nem hogy hátrányba kerül, de még meg is büntetik. :(


2014. ápr. 5. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
pl a siránkozásodból látszik
2014. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
XD
2014. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már itt ebből a pár mondatodból sugárzik a szitu, élőben meg minden erősebben kijön. Szóval igen, látszik.
2014. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valamit úgy próbálsz elhitetni valakivel hogy az a dolog nem is igaz, elég profinak kell lenned hozzá hogy a másik ne vágja le hogy kamuzol. Főleg minél jobban akarod hogy elhigyje annál nyilvánvalóbb hogy nem igaz amit mondasz. Feleslegesen erőlködsz, inkább próbálj úgy élni hogy büszke lehess magadra :)
2014. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan...ne égesd még jobban magad...
2014. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
AZT oltsd vissza, akitől kaptad, ne mást. Én pl soha senkiről nem nyilatkozom személyesen csak a külseje miatt degradálóan és épp ezért elvárom h nekem se szóljon be senki semmiért. Aki megteszi, azt viszont eltaposom verbálisan.
2014. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!