Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MIt tegyek? Természetes, hogy...

MIt tegyek? Természetes, hogy a távolság miatt nem érzem ugyanazt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy hétvégi programon ismerkedtem meg, és nagyon tetszettünk egymásnak. Azóta is beszélünk facebookon, de én már hogy is mondjam, nem érzem azt, mit ott. Ha ránézek a fényképére nem az jut egyből eszembe, hogy "úristen de helyes, remélem összejövünk". Messze lakik, de már megbeszéltük, hogy eljön hozzám. Csak nem tudom, hogy ez "természetes", hogy gépen keresztül nem érzem ugyan azt, vagy csak nem vagyok szerelmes belé!? Viszont ő az első "udvarlóm" :D és a dolog újsága miatt, érdekel. Viszont nem akarok olyan lány lenni, aki csak facebookon eteti a srácokat. És én ott ahol személyesen találkoöztunk, tényleg nagyon bele voltam zúgva, de ha most rágondolok, semmi szerelmi érzést nem érzek. Mit tegyek? Mondjam neki, hogy ő többet érez mint én? Vagy mit tegyek? S.O.S.! Kétségbe vagyok esve! 14/L

2014. ápr. 5. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen természetes, neten nem jó beszélgetni, mert nincs fizikailag veled, csak virtuálisan. Az lenne a legjobb, ha minél többet találkoznátok.
2014. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!