Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuuk! Miert nem mertek Ti...

Fiuuk! Miert nem mertek Ti kezdemenyezni egy lanynal? Mitol feltek? Mit tehet egy lany, hogy oda merjetek menni, megszolitani, megismerni?

Figyelt kérdés
Boccs az ekezetek miatt...:)
2014. ápr. 1. 23:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mert félek az elutasítástól, másrészt meg sokszor nincs megfelelő helyzet.
2014. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 legly ***** válasza:

Egyszerűen a visszautasítástól félünk.


Üdvözlettel

Legly

2014. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Kudarctól tartok leginkább, korom ellenére utoljára általános iskolában voltam kontaktban lányokkal, azóta egyáltalán nem. Műszaki suliba jártam, ott se volt csaj tehát elvagyok szokva tőlük, nem tudom megfelelően kezelni őket, ahogy az megvan írva.

21F

2014. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi :) de ha mondjuk ratok mosolyog? Akkor sem probalkoznatok? Az nem egyertelmu?
2014. ápr. 1. 23:29
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha egy lány annyit nyit h odainteget akkor sztem minden csávó odamenne. Akik félnek odamenni többségüknek az a baja h nincs mit mondani a szia után szerintem.
2014. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
félek h ha elutasít akkor elönti az agyamat az ideg
2014. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha mosolyog, és látom rajta hogy egyértelműen akarja hogy beszéljek vvele, akkor se biztos hogy megfelelő a helyzet, oda megyek és mit mondok? Persze ez attól függ hogy kiről van szó, ha egy suliba járunk vagy ilyesmi akkor talán rögtönzök valami témát, de amúgy meg nem tudom.
2014. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Ha már nyomatja a jeleket, ír, szól hozzám, mosolyog, akkor veszem a lapot és szívesen elütöm vele az időt.

3-as voltam

2014. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Egy kedves mosoly,egy kacsintás,kacérkodás ilyesmi. Ezek ha lennének akkor szívesen odamennék még én is,pedig nekem aztán tényleg 0 önbizalmam van,és elég félénk is vagyok.De ha kell meg tudok nyílni is ilyen esetben.Na gondolhatjátok hányszor fordul elő velem ilyen...,elmondom soha nem történt még ilyen velem,és valószínűleg nem is fog. :/

22/F

2014. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hee, 9es, ne add fel, siman osszejohet!:) lehet, hogy csak meg nem talalkoztal olyan lannyal...
2014. ápr. 1. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!