Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a (nem jóképünek) született himneműeknek MINDENÉRT meg kell dolgozni verejtékes munkával, mig a nők megkapnak egy csomo kézzelfogható dolgot INGYEN?

Figyelt kérdés

Oké, hogy a pasiknak sokkal több lehetöségük van az önmegvalósításra, de mindennek irtózatosan nagy munka és küzdelem az ára! Ami már önmagában kirostálja a többséget.


Mindeközben meg ha csaj vagy, lehetsz akár egy ocsmány dagadék, akkor is kereshetsz pénzt igen könnyen és biztonságosan ilyen szexkamerás oldalakon.


2014. ápr. 6. 23:24
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
háááááát, éppen a "jó pasik" (mármint a férfias pasik) is krváznak. Ha van hatalmad és pénzed, akkor miért ne vehetnéd meg a nőket kilóra? Teljesen logikus. Mondjuk ez igy igen kis réteg számára lehetőség. De ez régen is igy volt, háreme is csak az uralkodóknak volt.
2014. ápr. 7. 00:53
 42/42 anonim ***** válasza:

"és miben mérnéd le a boldogságot? :D "

- Elégedett vagyok


"a nök nem értik meg, hogy a pasiknak valojában nem "könnyebb", csak a lehetöségeik másak."

- erre már válaszoltam, van amiben könnyebb és van amiben nehzebb


"A nöknek pl könnyen van szex."

- Nem mindenkinek első számú célja hogy minnél több emberrel lefeküdjön, nekem sem sosem volt alkalmi kapcsolatom és nem is lesz, egyszerűen nincs rá igényem


"De azt ne találjuk már ki, hogy egy pasinak könnyebb elörehaladni a munkahelyén? Nem könnyebb, mert azért is dolgoznia kell!"

- Nekem talán nem kell ugyanannyit dolgozni a munkahelyi előmenetelért, de sőt többet is munka szempontjából a nők vannak hátrányban


"De egy nönek a szexért NEM kell megdolgoznia!"

- Ha bárki megfelel neki nyilván nem, ha viszont igényes partnert akar vagy komoly kapcsolat a célja úgyanúgy dolgoznia és tennie kell érte. Lehet ez neked újdonság de egy párkapcsolatba mindkét félnek félre kell tennie néha a büszkeségét és kompromisszumot kötni, a nőnek éppúgy mint a férfinak.

2014. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!