Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a (nem jóképünek) született himneműeknek MINDENÉRT meg kell dolgozni verejtékes munkával, mig a nők megkapnak egy csomo kézzelfogható dolgot INGYEN?

Figyelt kérdés

Oké, hogy a pasiknak sokkal több lehetöségük van az önmegvalósításra, de mindennek irtózatosan nagy munka és küzdelem az ára! Ami már önmagában kirostálja a többséget.


Mindeközben meg ha csaj vagy, lehetsz akár egy ocsmány dagadék, akkor is kereshetsz pénzt igen könnyen és biztonságosan ilyen szexkamerás oldalakon.


2014. ápr. 6. 23:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

6-os... eloszor is a ferfiak azert akarjak az olyan noket leptem nyomon megfarkalni, mert a melluk 50 szazaleka kint van, telen is olyan kapatban jarnak, ami max derekig er le, hogy a jo tapados farmernek koszonhetoen minusz 10 ben is kint legyen a hatso.. a mostani leggingszekrol meg ne is beszeljunk, ami olyan vekony meg olyan tapados, hogy meg azt is meg lehet mondani latotavolsagbol, hogy valaki borotvalja e... ha elottem setal egy csaj, 10bol 7 ugy van feloltozve, hogy hatulrol latom a laba kozt a domborodo szemeremajkakat, mert olyan tapados cuccban jarnak...


masrest meg, h a nem annnyira szep lanyok nem tudnak ervenyesulni. NEM NONEK KELL LENNI, SE NEM FERFINAK, HANEM EMBERNEK. es majd ervenyesulsz... ne cs*ssz fel :D... legyel ember, ne prosti, epp errol beszelek. csak nem hallasz.

2014. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
ja, elso vtam. am a 9es valasszal egyeteretk
2014. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
Kodein: Amit ír, jogos. Manapság a várható életkor az, amikor szétverik a fejedet egy kétezresért a meg nem mondom, kicsodák. A mostani választási eredmények a tendenciát csak erősíteni fogják. Én se tippelném többre a várható élettartamomat 40 évnél.
2014. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

A valódi véleményem az,hogy szánalmas és nevetséges dolog.Egyetértek veled teljesen Kérdező,de sajnos nem tudok vele mit kezdeni,viszont mindig mindenkinek elmondom akinek csak tudom hátha valaki végre rá is jön...

De nem csak a pénzkeresés,a párkeresés ugyanennyivel könnyebb nekik,és még sorolhatnám mennyi minden...

Én mindig is mondtam,hogy ha tehetném bármikor szívesen cserélnék egy nővel,szíves örömest.

2014. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
ne akarj cserelni novel. miattuk lettunk kizuve a paradicsombol :D
2014. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
41%

Na jó, akkor most elárulok nektek valamit pasik!


Tudjátok, miért tudnak a nők megélni pusztán a testükből?

MIATTATOK!

Mivel ti fizettek nekik a szexért, ahelyett, hogy egy kicsit is megerőltetnétek magatokat. Ha lenne egy kis tartásotok, akkor a nőknek is ugyanúgy küzdeniük kellene, de hála nektek elég annyi, ha szétteszik a lábukat és máris mindent megkapnak. Szóval csak is magatoknak köszönhetitek ;)

2014. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:
00:04: Mondjuk a nők egyszer-egyszer eltudnának szakadni az egysíkú ízlésüktől, hogy csak a férfias, rosszfiús stb. emberekkel állnak szóba... Nem csak rajtunk múlik. Épp akik a legtöbbet teszik értetek, azokhoz vagytok képtelenek vonzódni, csak a barátot látjátok bennük. Ezen gondolkodtál már? Talán esetleg emiatt (is) dúlhat a prosti biznisz.
2014. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
16-os, ezt hivja freud penisz irigysegnek xD
2014. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

na, hát álljon csak meg a menet!


A nök egyébként ugyanugy küszködnek a pasikért, de csak a JÓ pasikért. Nekik emiatt "nehéz" a párkeresés. Mert pasi lenne bármikor, csak sajnos kis jelentéktelen luzerek senkinek se kellenek.


Jópasinak lenni vagy mázli kérdése (genetika) vagy olyan mértékű munka eredménye, amelybe egy nő egyszerüen már agyilag is belehalna....csak mondom

2014. ápr. 7. 00:07
 20/42 anonim ***** válasza:
44%

Lehet velem van a baj de nőként, sohe nem jutna eszembe az általad vázolt pénzkereseti lehetőség. Sokat tanultam a diplomárt és most jó munkakörben dolgozom úgyanúgy mint sok pasi és sok más nő, keményen hajtok, és nagy felelősség van rajtam mégsem siránkozok, hogy msáoknak meg a feneke alá tolják a vállalkozást a szülők. Az nem visz előbbre ha másokat nézek magam helyett.


Nekem is sokat kellett kűzdenem, sok szorgalom eköteleződés, rengeteg tanulás és ejszakázás volt az egyetemen. Sportolok, igényesen öltözöm. Eltartom magam (nem is rossz szinten) olvasott vagyok tájékozott és művelt (nyilván nem eléggé ha ezt az oldalt használom, my bad) és mit látok? Hogy a pasik tesznek rá, elég ha csinos valaki hogy szakmai szinten hogy áll? Ugggggyan már.

Egyébként kérdező áruld már el, hogy szerinted, nekem mennyivel kellett kevesebbet kűzdenem mint a szakmámbéli pasimnak (mielőtt a külsővel jönnél megjegyzem, hogy egyetemen több női tanárom volt mint férfi, a munkahely kapcsán meg az az angol szaknyelvi tudásommal vertem meg a többi jelentkezőt).


Jó családba születtem ahol foglakoztak velem a szülők és megtanítottak rá, hogy a fejemmel kell pénzt keresni, nem a testemmel a szépség mulandó és felszínes dolog. Akárcsak te kedves kérdező. Tehát kíváncsian várom, hogy mi a kifogás amiért te szegény sorsú nem jóképű pasi hátrányban vagy?


Egyébként a sport vagy a szerencse nem arcberendezés alapján szelektál ahogy az élet sem. Ideje lenne abbahagyni a másokra irigykedést és tenni azért, hogy előbbre juss, persze hogy nehéz de semmi ami az életben értékes nem jön könnyen.

2014. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!