Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adott szituáció: Iskolai...

Adott szituáció: Iskolai rendezvény az udvaron, meglátsz egy lányt aki egyből megtetszik. Odamész hozzá. Mit mondanál neki?

Figyelt kérdés

Ugye mindenki azt mondja hogy 'ami jön', na tessék, ebben a szituációban mi jönne?

15-18 évesek válaszát várom, hülyeséget nem kérek.

16F


2014. ápr. 7. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Szia, Nem vagy szomjas? Mert épp van egy ingyenesen beváltható tiszteletjegyem ezzel a hírességgel itt ni (magamra mutatok) ne hagyd ki, mert egyszeri lehetőség.(kacsintás és közben végig magabiztos mosoly.)
2014. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! neked is eleged van ebből a sz ar ünnepségből? (a válasz természetesen igen)

majd jöhet a többi klisé mint a melyik osztályba jársz, barom tanárok, tetszik a sálad, ismered azt a srácot?, traktort szeretel-e vezetni...

de lehet ez jó vagy béna terv, élőben akkor is máshogy jönne ki

2014. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem rosszak, de inkább valami olyan kéne amit el is tudok mondani. Nem vagyok se egoista se nagypofájú, és nem is akarom ilyennek beállítani magam. Egy rendes magabiztos szöveg jó, de az önfényezést nem tudom bevállalni.
2014. ápr. 9. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon csinos vagy! A rendezvény után eljönnél velem fagyizni/meginni valamit?

Engem meglepne egy ilyen, de ha tetszene az illető, benne lennék (ha szingli lennék). 18/L

2014. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!