Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a magyarázat erre?

Mi a magyarázat erre?

Figyelt kérdés
Amikor találomra leszólítottam lányokat a városban mindenfelé, ugye ezek a tipikus, hű, de cuki, vonzó, formás csajok, akik 14-15 év körül volta mindig bunkóztak velem, meg elég durván bántak velem, volt, aki kicsúfolt, kinevett, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy látszólag semmi esélyem sem volt náluk így, hogy józanok voltak. De amikor egy jó barátommal elmentünk bulizni kicsit, volt egy szintén ilyen típuús, szexi, formás kiscsaj és már eléggé ittunk mindketten, láttam, hogy keres valamit, megkérdeztem, hogy mit keres, mondta a táskáját. Segíttem neki megtalálni, aztán valahogy annyit pofáztam, pimaszkodtam, hogy megkérdezte, nincs kedvem-e hazakísérni és azt vettem észre, hogy elkezdett rólam kérdezgetni, mintha érdekeltem volna, olyan fura volt. De sajnos nem lett semmi, ahhoz túl részegek voltunk... Aztán egy másik bulin egy haverommal találkoztam én és egy másik haverom és ott volt a csaj meg a barátnői is és hát nem tudom már megint mit csináltam, de tuti részeg voltam, még jobban is, mint azelőtt meg a csaj is bevolt már állva, viszont olyan kis szexi csaj volt, és hát egyszer csak azt vettem észre, hogy ott simul hozzám, a kezét végigsimítottam a mellkassomon elől, meg úgy simul hozzám a fenekével, de nagyon nem emlékszem semmire csak, hogy smároltam egy másik csajjal, akiről azt sem tudom ki. De ha annyira rondának tartanak józanon és folyton elutasítanak, elküldenek, kinevetnek, sőt még volt, hogy részegen is lerondáztak, akkor miért van az, hogy időnként egyes szép, formás, tipikus bárkit megkaphatna típusú tini csajoknak mintha bejönnék, igaz akkor ők részegek.
2014. ápr. 12. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom részegen jófej vagy és el tudsz lazulni, nem feszengsz ha megkell szólítani egy csajt, folyamatosan lököd a dumát... :D
2014. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van! az elsővel egyet kell, hogy értsek. én jóképű vagyok, csak nem merek leszólítani senki. vhogy nem megy. de részegen bárkivel, bármiről, és látom, hogy élvezik a társaságom. bátorságot ad a pia, a nőkét meg eltompítja:)
2014. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!