Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 25 éves "kislány" megválto...

Egy 25 éves "kislány" megváltozhat?

Figyelt kérdés

Van egy nő (lány), aki eléggé kislány, pedig 25 éves. Tavaly nem volt meg benne az a "tartás", ami a nőt megvédi, hogy kinek adja oda magát, ő egyik napról a másikra összejött pasikkal, aztán dobták. Elege volt, aztán nagyon kicseszett vele valaki, azóta olyan, mintha tartózkodna.

Most jó ideje nincs pasija, boldognak látszik. De mikor felhoztam a témát, elsirta magát, hogy ő sem ilyenekre vágyik.

De ha egyszer olyannak adja oda magát, akinek "olyan kisugárzása van"...

és úgy látom, nem tudja fogadni, nem tud mit kezdeni azokkal az érzelmekkel, ami elvileg minden nőnek lételeme.

De persze van egy dugi-pasija, 2 éve vágyik rá, persze az a pasi nem mozdul, neki mégis ő kell...

Szerintetek mikor nő fel egy ilyen nő? Mert már jobb a helyzet, mégis valahogy kicsit még érnie kell.


2014. ápr. 13. 02:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kislány az a szó amit keresel.
2014. ápr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt naivitásnak hívják akárhonnan nézzük.
2014. ápr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

első: tudom, a rib.anc. Bizonyos értelemben igazad lenne... de nem olyan! Inkább a naiv, de más megnyilvánulásai miatt foglaltam össze "kislány" szóval.

Amúgy van munkája, jövőképe stb. tehát azzal nincs gond, csak a pasikhoz való hozzáállásával.

2014. ápr. 13. 02:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a rbancra gondoltam csak vmi más szóra :D
2014. ápr. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Fish1 ***** válasza:
Akkor tud megváltozni, ha ő maga akarja ezt. Feltételezem, hogy a naivitás mellé van egy jó adag önbizalomhiánya is, szerintem ezen kellene dolgoznia.
2014. ápr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nyilván. De ha egyszer megtapasztalja, milyen az, ha egy férfi nőként bánik vele, segithet valamit
2014. ápr. 13. 03:21
 7/15 A kérdező kommentje:
mármint ez kérdés volt - segithet valamit?
2014. ápr. 13. 03:21
 8/15 anonim ***** válasza:
ő nem kislány hanem egy életképtelen nő! az ilyen csakis arra jó, semmi másra! változni nem fog, 30 évesen is ugyanilyen hülye lesz...
2014. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
átlagos idióta nő
2014. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nőként bánnak vele, te csak töketlen lehetsz neki
2014. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!