Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik pasi nagyobb lúzer?...

Melyik pasi nagyobb lúzer? Aki nem tudott egy nőt "megfogni", vagy amelyik nem tudott "megtartani"

Figyelt kérdés

Ketten nyomultunk egy lányra.


Az ellenfelem "rosszfiú" volt, tipikusan akinek kisugárzása van. Egy hétig volt együtt a lánnyal, csak csók volt, de nem tudta megtartani, a lány szállt ki, mert "a pasi nem gondolta komolyan"


És voltam én, akivel semmi nem történt, de romantikus voltam, ne változzak meg.


Tehát, vagyok én, akinek ugyan talán nincs mindent elsöprő jó külsőm (azért sportos), illetve kisugárzást adó arcom, szemem - de jó belső tulajdonságaim vannak.

És van a másik pasi, aki lazán továbbmegy egy másik nőre, és látszólag "mestere" is ennek, de csak hóditani tud, megtartani mást nem.


Melyik a nagyobb vesztes?


2014. ápr. 13. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fiatalnak tűnsz. kb 24, 25 éves korodig a rosszfiúsággal van esélyed becsajozni. Afölött kezd a mérleg átbillenni: Legyen biztos jövőd és legyél családcentrikus, kedves romantikus stb.


27/F

2014. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aki megfogni se tud, köztudott, hogy megtartani nehezebb.
2014. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézem, te vagy a vesztes, mert a másik faszi megkapta, amit akart. Nem is akart többet a lánytól, ő sem tőle, kész, ennyi történt köztük. De te szintén akartál tőle valamit, (sőt, még a szexnél többet is), de semmire sem jutottál. Ez van.
2014. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 WheneverYouWant ***** válasza:
Aki egy jó nőt nem tud megbecsülni...
2014. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3, ebben tévedsz, az a pasi akarta volna tovább :) csak a lány visszakozott aztán
2014. ápr. 13. 16:06
 6/15 A kérdező kommentje:
az a pasi azután egy hétig nem foglalkozott vele, majd kereste volna, meg próbálta volna tovább, de a lány mondta nekem, hogy "mostmár fel is kötheti magát"
2014. ápr. 13. 16:08
 7/15 anonim ***** válasza:

muszáj ilyen negatívan? Te leszel a nyertes, ha találkozol a szép szerelemmel, és ti ketten lesztek a nyertesek, ha komolyan gondoljátok és megtartjátok a szerelem szépségét és átmentitek szeretetbe - "átviszitek a túlsó partra".

[link]

2014. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 PearlDiver ***** válasza:
Mindketten lúzerek, te csak akkor vagy az, ha továbbra is ilyen lányokra hajtasz...
2014. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én inkább azt tartom lúzernek, aki nem tud kijönni egy számára veszteséges kapcsolatból. Van egy ismerősöm, akit a barátnője elég rendesen kihasznál, és ahelyett, hogy kidobná, inkább tűr. Papucs lesz azért, hogy legyen valakije. Legyen már annyi tartása az embernek, hogy azt mondja: "Ennyi volt, elég és ne tovább! Mielőtt off-olnátok, már én is dobtam ki lányt azért, mert hülyének nézett, pedig szerettem.

A kérdésre visszatérve személyfüggő szerintem. Nyilván könnyebben talál párt magának az, aki jól néz ki, de egy igényesebb párt nehezebb megtartani, mint egy üres fejűt!

2014. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, ez igaz. Nem off, nekem is van ilyen ismerősöm, 8 éve együtt vannak de 3000x "szakitottak"...

sajnos magamra kell szavazzak, de mégis az a nagyobb vesztes, akinek lett volna lehetősége, de eljátszotta... ő már akármit csinálhat, mint mondottam, "felkötheti magát", ezt mondta a lány. Nekem csak egy ezrelékkel van több esélyem :) viszont elmondta, hogy amit én csináltam, olyan még sosem történt vele, őt csak megdugni akarták idáig

2014. ápr. 13. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!