Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi történt ezzel a fiúval?...

Mi történt ezzel a fiúval? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Adott egy srác. Közös hobbink van, ezért minden héten találkozunk, egy klubban. Meg amúgy is ismerjük egymást. Lényeg a lényeg, hogy utalt rá, hogy szeretne velem csinálni "ezt-azt", heteken át szemeztünk, beszélgettünk, ilyesmi. Aztán egy buliban, ahol mind a ketten ott voltunk smároltunk is, többször. Ő kapott le engem. Aztán beszélgettünk egy csomót azon az estén, sokat nevettünk, tök jól elvoltunk. Mikor elbúcsúztunk azonban nem csókolt meg, csak megpuszilta az arcomat. (Ott voltak a közös klubbtársak is), azóta pedig kerül engem, hozzám se szól. Nem flegma, nem bunkó, csak kerüli az érintkezést. Ennek mi lehet az oka? Húszas éveink elején járunk, szóval nem vagyunk már kistinik.

2014. ápr. 14. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd le fognak engem itt nézni de én 27 éves létemre is elég esetlen vagyok a lányokkal.. Félek tőlük. Lehet vele is ez van, én is hasonlóan viselkedem. Félek hogy mi fog történni elrontom nem jó, gáz mi van ha rosszul csokolóztam, satöbbi. Lehet ő is ilyen, ez történhetett akár.
2014. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De akkor a buliban miért volt olyan bátor? Simán lekapott, időm sem volt reagálni. Aztán újra és újra. Aztán meg... semmi. :/ Tényleg tök jól elvoltunk. Másik csaj meg nincs a képben, az fix. :)
2014. ápr. 14. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg régóta tetszel neki, és a buli hevében hirtelen elragadták az érzelmek. Előfordulhat (magamból kiindulva) hogy futólépésben ment haza "úristen most mi lesz" gondolatokkal...
2014. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azóta meg kerül. O.o
2014. ápr. 14. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért. Gerjesztett magában egy feszültséget. Mint fentebb leírtam bepánikolt.
2014. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy ha én elejtek egy férfiatlan kijelentést, már kiadják az utam, egyesek meg pofára esnek, és semmi? Költői a kérdés. Amúgy igen, beijedt vagy kínos számára. Milyen a viszonya a nőkkel, tudsz róla valamit?
2014. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom, hogy milyen a viszonya a csajokkal, de azt igen, hogy már abból is rohadt nagy pletyka lett, hogy csókolóztunk. Lehet, hogy zavarja, vagy nem tudom. :/ Lehet beszélnem kellene vele erről, de mégsem mehetek oda, hogy "hé, eddig fűztél, most miért gondoltad meg magad?" Szerintem ez olyan kiábrándító.
2014. ápr. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!