Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pillangok a hasamban miért...

Pillangok a hasamban miért repkednek?

Figyelt kérdés
Szòval csak hülyültem egy fiuval cseten (egy suliba járunk ö kisebb nálam egy évvel)és baromkodtunk de tökre zavarba hozott azzal hogy a szöke hajamra és szememre azt mondtha huuuuu (mármint értitek csak ennyi ami egyenlö a semmivel) meg elkezdet gyöszködni hogy biztos lehet ròlam jó képet csinálni mert mondtam hogy nem vagyok fotogén.Na csak ennyi egy viccelödös hülyeség (nem is ismerjünk nagyon egymást)az a lényeg hogy cset közben a hasamban 1000 pillango kellt életre.
2014. ápr. 14. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Pisis vagy de már dugnál mi kis takony
2014. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyen csúnya amerikanizmusokat inkább ne használj.
2014. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Legalább nem az Alien, az szétnyomná a kis hasikádat, amikor életre kelne benned.
2014. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Mert hernyót ettél, és bebábozódott benned, aztán kikelt.
2014. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kössz az értelmes válaszokat!A helyes irás tényleg csapni való lett ez van leszarom mert a kérdést nem azzal kapcsolatban tettem fel!
2014. ápr. 14. 22:52
 6/13 anonim válasza:
jól érzed magad a sráccal és jó érzés tölt el azért repkednek a pillangók :)
2014. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

trim3trics

Köszi a válaszodat!Örülök hogy van itt olyan ember is aki nem csak szidni tud hanem normális választ tud adni.:)

2014. ápr. 14. 22:58
 8/13 anonim ***** válasza:
ja, ez rendben van, ha tetszik, de inkább élőben kommunikáljatok!
2014. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja igen szemtől szembe mert úgy könnyü hogy nem nézek a szemében ezért sem vagyok hive a gmail-es csevegésnek!:D
2014. ápr. 14. 23:02
 10/13 anonim ***** válasza:

nyultam.com/wp-content/uploads/2014/03/pilango-beargrylls.jpg


ezt csak a vicc kedvéért, bocsi :)

Amugy meg valoszinuleg azert mert a te fejedben is megfordult h tetszel neki es te is gyenged erzelmeket taplalsz iranyaba es ha ez igy van akkor folytassatok amit eddig es egyszercsak eleg batorsaga lesz h lepjen :)

2014. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!