Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy fiú, de nem...

Tetszik nekem egy fiú, de nem tudom eldönteni, hogy ő is meleg-e? 16/f

Figyelt kérdés
Ez a fiú már nagyon régóta tetszik nekem és mindig verekszünk, de nem úgy, hogy agyba főbe verjük egymást, hanem olyan mintha ismerkednénk vagy nem tom. És már többször is csikizett, meg nem hagy békén feszt beszólogat mikor megszólalok, de ilyen vicces dolgokat, meg feszt húzza az agyam. Angol órán már többször is észrevettem, hogy nekem bohóckodik és mindig mikor beszélgetünk néha mosolyog. olykor mikor beszólogat közben nevet vagy mosolyog. És kérdeztem tőle, hogy volt-e neki barátnője és mondta, hogy igen 4 is. De másik osztálytársam(lány) ő azt állította, hogy egy barátnője se volt még neki. Akkor most tetszem ennek a fiúnak vagy most mi van, mert teljesen megbolondít. De én úgy érzem, hogy lehet csak hülyéskedik és nem is érez irántam semmit. Mert még év elején volt pár csaj akikről azt állított tetszik neki, de nem is foglalkozott azokkal a lányokkal (pedig sokat beszélgettek róla a többi fiúval). Ja és még év elején mikor annyira még nem tetszett akkor is feszt húzott-nyúzott és alufólia galacsinokkal dobálgatott mert tudta, hogy azzal fel tud húzni..Szerintetek akkor most mi van???:/
2014. ápr. 15. 11:49
1 2
 11/13 anonim válasza:
90%
na hogy alakul a helyzet kettőtök között?
2014. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Na, mi történt végül? :)
2014. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szia:D elarulod hogy melyik varosban elsz?:)
2015. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!