Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki akarok szeretni belőle, de...

Ki akarok szeretni belőle, de HOGYAN?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az osztálytársamba, de nagyon súlyosan, ő meg elkezdett kavarni velem (nem jártunk). Harmadszorra (!) töri össze a szívem, megőrülök, annyira szerelmes vagyok Belé, és iszonyatosan fáj, hogy folyton megbánt.Egy pár órán még mellette is ülök, mert oda ültettek.
2014. ápr. 15. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy:(
2014. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csingilingg84 ***** válasza:
Szia. Már nincs túl sok vissza a suliból, hamarosan nyári szünet. Addig húzd ki valahogyan, mert úgy elég nehéz kiszeretni valakiből, ha nap mint nap látod. :(
2014. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem lehet. Maximum elfedni tudod a sebet, begyógyítani nem.
2014. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem igenis lehet! Éreztesd vele azt, hogy nem akarsz tőle semmit, utasítsd el (de ne jöjjön rá, hogy azért mert mondjuk féltékeny vagy). Figyelj oda magadra, és tölts több időt a barátaiddal.
2014. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne dőlj be neki! Ha egyszer átvág, többször is át fog!
2014. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!