Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hasonlót? Ellentétet? Milyen...

Hasonlót? Ellentétet? Milyen társat érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Sokszor elcsépelt klisé, hogy hasonló a hasonlót vonzza. Én például szeretem hobbiként a zenét, sportot, és néha szeretek elgondolkodni, elmélkedni is, imádom a vicces dolgokat, a humort. Keressek egy zenész sportoló humorista csajt filozófia szakon? Szándékosan sarkítottam, hogy értsétek mire gondolok. Eddig akárhány nőbe habarodtam bele, mind egyoldalú volt, ők nem érezték amit én. Pedig mindet hasonlónak éreztem némely dologban magamhoz, mégsem alakult ki részükről semmi. Vagy valójában ellentéteket keresünk? Nem tudom már azt sem, merre keressem a nagy Őt. (alt+1162 -n kívül :D ) 27/F

2014. ápr. 16. 13:12
 1/6 anonim válasza:
ellentét :)
2014. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem minden a bennső... na tudom ezt nem igy szokás mondani, de a lányok általában nem ismernek még téged amikor kiszemelsz egyet, és ha tetszel nekik külsőre és/vagy hallanak egy barátnőtöl jokat rolad, akkor jon az h ezek amiket felsorolták érdeklik majd őket, mert akkor már a vonzalom megvan és akkor jön h ki mit szeret.. :D
2014. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de nyilván az sem jo ha egyformák vagytok mert akkor gyakorlatilag a női önmagadat szereted, szval nem kell h szeressen sportolni pl, de lehet h általad megszereti :) mindenki változik és formálhato, már amennyire 2. voltam
2014. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
100%

Sztem ne így állj hozzá... Vannak olyan hasonlóságok, amik nagyon is szükségesek ahhoz, hogy valakivel együtt tudj élni (pl. erkölcsi normák, alapvető világnézet, kulturális háttér stb), de bizonyos különbözőségek meg nagyon érdekessé tudják tenni a kapcsolatot, izgalmas, hogy miben tudjátok kiegészíteni egymást.

Szóval szerintem szedd össze, mi az a pár dolog, ami a te életedben kulcsfontosságú, ami az életcéljaidat meghatározza, és ezekben a dolgokban hasonló lányt keress. A többi meg majd vagy bejön, vagy nem - lehet próbálkozni :)

24F

2014. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is egyetértek a 4-sel, vannak dolgok amikben szerintem is hasonlítanotok kell, de nem kell mindenben, nekem is vannak olyan dolgok barátommal amiben hasonlítunk, de van amiben meg nem, izlés terén nem igazán hasolítunk, csak annyiban h mindketten szeretjük a focit, így pl a t-vben tudunk mit nézni együtt :) de a zenében is sok eltrés van, meg abban is h milyen könyveket szeretünk. de abban h kinek mi a fontos az életben abban egyetértünk. gondolok itt arra, h pl ő sose feküdne le senkivel se érzelem nélkül (egyébként még mind a ketten szüzek vagyunk ) vagy éppen számára is nagyon fontos a család a barátok, vagy pl se ő se én nem egy minden hétvégn berugó partnert kerestünk, ezekben fontos h hasonlítsatok, de az ízlésben szerintem se fontos h hasonlítsatok, h egy idő után majd úgy elunnátok magatokat, tehát a lényeg hvannak dolgok amiben hasolnítanotok kell, de vannak amikben nem :) 18L
2014. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. :)
2014. ápr. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!