Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy nőbe a...

Beleszerettem egy nőbe a jelek arra utalnak lenne is esélyem nála viszont párja van. Érdemes belekezdeni vagy jobb elfeledni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha vkit elhagyna a te kedvedért, miből gondolod, h téged nem hagyna el másvki kedvéért? Inkább kerüld az ilyen nőket.
2014. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szexre tökéletes lenne a dolog de ennél többre nem hiszem. Mintha egy csörgőkígyót ölelgetnél, veszélyes.
2014. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát 2 eset van.


1-ik esetben jól jársz majd. egyik ismerősöm szintén ilyen lányba szeretett bele és végül az övé lett és évek óta boldogok.

2-ik esetben rosszul jársz majd. Feleslegesen elb***aszod majd az idődet hónapokat lehet éveket is, néha lehet h együtt leszel majd vele de sosem fogja elhagyni a párját aztán felébredsz egy nap, hogy hagyod inkább a pics***aba----noss ez rám illik :)

2014. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen jelek? Nem lehet, hogy félreérted a kedvességét? Csak mert vannak alapvetően mindenkivel kedves és közvetlen férfiak és nők is egyaránt. Ha miattad hagyja el a párját, akkor nincs garancia arra, hogy más miatt téged nem hagyna el, de a te döntésed, hogy belekezdesz-e, de javaslom, hogy jelek értelmezése helyett beszélgess vele, hogy ő mit gondol erről. 32N
2014. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

már bocsánat, első, de miért garancia az arra, hogy ha egyszer elhagyja a nő a barátját valakiért, akkor a következőt is elhagyja? ez olyan hülyeség.

Simán lehet, hogy egyszerűen a másik jobban illik hozzá, és így elhagyja a barátját érte, és kész.

Nem kell ezt túlkomplikálni meg messzemenő következtetéseket levonni.

2014. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-össel értek egyet! Miért kell általánosítani? Lehet, hogy épp van kapcsolata xy személlyel, és eddig nem is volt gondja vele. Aztán lehet, hogy jön egy harmadik, aki sokkal jobban illik hozzá, akivel boldogabb lehet, mint gondolta volna.

Ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy ez a jó, de vannak ilyen helyzetek, akarva vagy akaratlanul és sosem lehet tudni, hogy valójában mi is van a háttérben.

2014. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így van. most pusztán lojalitásból, vagy azért, hogy ne mutogassanak rám, maradjak együtt valakivel, akivel viszonylag jól megvagyok, holott megismertem valakit, akivel igazán boldog lehetnék?
2014. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Épp ilyen helyzetben vagyok,én sem tudom mi tévő legyek!
2014. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!