Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az úgy gázos ha a lány kezdemé...

Az úgy gázos ha a lány kezdeményez egy randin? *egy 17 éves elkeseredett lány*

Figyelt kérdés
Van egy srác. Holnap találkozok vele. Vele álmodtam és álmomban nagyon durván jól lekapott...el tudnám vele képzelni teljes mértékben. Sőt mi több, nagyon örülnék neki, de fogalmam sincs hogy oldjam meg ha úgy érzem "na most!" értitek.
2014. ápr. 16. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nem gáz, egy kapcsolat két emberen múlik, nem lehet elvárni hogy mindig mindenben a fiu kezdeményezzen. am mutasd ki hogy benne lennél, de ne légy tul konnyen kaphato. esetleg mesélld el neki az álmod ;)
2014. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam hogy egy lány szemet vetett rám és egy társaságban voltunk. Egyszer csak lesmárolt és én tudtam hogy bejövök neki és hogy mit akar tőlem. Az nap este eljött velem hozzám és egész hajnalig szeretkeztünk. Utána elkísértem haza. Sokáig együtt voltunk, és sokat szexeltünk.
2014. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak azért, mert a legtöbb ismerősöm ugye mindig mondja, hogy "jujj annyira jó volt. tök édi volt meg olyan jól csókolt hogy majd meghaltam..." és stb. Értem én, de nekem a helyzettel vannak problémáim. Eléggé bejön a srác és ezt tudja is. Állítása szerint járna is velem...nem vagyok az a könnyen ismerkedő típus, de ő már elég sokmindent tud rólam..csak az a lényeg hogy elő szeretném hívni a késztetést arra hogy ne 2 méterre álljunk egymástól.
2014. ápr. 16. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

nem gáz... csináld, ami jól esik! :)


majd mesélj!

2014. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bombasiker! Pedig hagytam a fenébe mindent.. de végülis elmentem bulizni ( ő is ott volt, de nem tudta, hogy elmegyek én is) és tádám!!:) happy van. Nagyon köszönöm a kommentjeiteket! ^^
2014. nov. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!