Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szépség teljes mértékben a...

A szépség teljes mértékben a genetikán múlik? Ha nem, akkor szerintetek min még, és milyen arányban vannak ezek egymással?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
főleg azon. de sminkkel, ügyesen megcsinált frizurával, sportos alakkal javítható
2014. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sminkkel nagyon durván lehet módosítani (persze a nőknél, bár mondjuk sajnos egyre több férfi "lényen" is látni),

súlykontroll, és a belső harmónia. Hidd el, más a kisugár-

zása egy olyan nőnek, aki gondterhelt, tele van problémá-

val, mint aki kiegyensúlyozott életet él, nem stresszel stb.

2014. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt veszem észre, hogy a lelki békén, egyensúlyon nagyon sok múlik, egy teljesen jelentéktelennek tűnő lány például egy örömteli párkapcsolatban úgy ki tud virágozni, olyan szép tud lenni, hogy rá sem lehet ismerni.

Meglepődtem már így egy-két ismerősömön.

Aztán például az illat is kifejez valamit, akinek jó az illata azt szebbnek is látjuk. Engem például a dohányszag kifejezetten taszít, de a nőkön az erős testszag is, ha ezt észreveszem, utána már nem is látom szépnek a nőt.

De nem is kell örömteli párkapcsolat feltétlenül, egy életöröm sugározzon a lány arcáról, már az megszépíti. Tartsa magát szépnek, ne csak akarja annak tartani magát, hanem higgye is el magáról, hogy az.

Akkor ott van a sport, aki hetente három-négyszer elmegy fél órát futni, annak sokkal erősebb a szexuális kisugárzása, feszesebb a bőre, de nagyobb az életkedve is, dinamikusabb a mozgása.

Én lányokon vettem észre, hogy mennyivel másképp néztek rám, amikor készültem egy futóversenyre, és sokat edzettem.

Szóval én úgy gondolom, persze a genetika is számíthat, de számtalan egyéb tényező is széppé, kívánatossá teheti a nőt.

2014. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon kevés nő van, aki genetikai alapon ronda...
2014. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Genetikán vagy a plasztikán...
2014. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!