Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg igaz az, hogy mások...

Tényleg igaz az, hogy mások szebbnek látnak minket mint mi saját magunkat?

Figyelt kérdés

Mások szerint szebbek vagyunk?

Pl: ha magunkat 10/5-re látjuk akkor mások 10!? -ra látnak minket?



2014. márc. 13. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem.


Példa: nárcisztikus emberek.

2014. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

igen. mi hajlamosak vagyunk kövérebbnek látni magunkat,v azt hiszük h mindenkinek feltűnnek a kissebb hibáink,pedig valójában nem.

ez a pontozás meg hülyeség

2014. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pedig első de,tanulj kis pszichológiát:D
2014. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, mert nem szaladnak sírva a nők, amikor meglátnak az utcán. Csak még azt nem tudom, mennyivel látnak szebbnek.
2014. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
#3 Ó, aha. Kivéve, ha éppen nem. Erősen kétlem, hogy aki rühell engem, szebbnek lát, mint amennyire én látom magamat. Ez az elmélet inkább akkor helytálló, ha az embernek a kelleténél alacsonyabb önbizalma van.
2014. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
5: Rosszul fogod fel. Nem arról van szó, hogy minden egyes ember szebbnek lát téged, mint te magadat, ez nyilván hülyeség, és ebbe bele se férnének az önimádó emberek. Azonban általánosságban elmondható, hogy általában az emberek nagy része szebbnek lát minket, mint amilyennek mi látjuk magunkat. Nem a kivételeket kell keresni, meg belekötni, hanem belegondolni abba, hogy vajon ez miért van így...
2014. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor sem Igaz teljes mértékben az állítás, az általad és általam levezett okok miatt. Csak részben - nem mindegy.
2014. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem tudom,ha én rühellek valakit akkor azt a személyisége alapján teszem, nem külső jegyei miatt. meg ha valakit rühellek,attól még eltudom ismerni,ha külsőre jól néz ki.
2014. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, ha órákat nézegeted magad a tükörben, akkor minden kis hibádat felfedezed, de másokat csak pár pillanatra látsz, az alapján csak a főbb vonásokat veszed észre.

Ha valakit meg nagyon kedvelsz, esetleg szerelmes vagy belé, nem tudnád 10/10-nél kevesebbre pontozni.

Akiket utálok, azokat meg nem szoktam nézegetni.

20/f

2014. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Márpedig, véleményem szerint, ha valakit tényleg mocskosul rühellsz, annak nem csak a belső szépségét ismered el. Az undorod a személytől kiül a külső jegyeire is.
2014. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!