Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (12-16)! Tetszene...

Lányok (12-16)! Tetszene nektek a személyiségem?

Figyelt kérdés

Szeretem a filozófiát és a jogot, általában visszahúzódó vagyok, de ha találok egy szerintem, normálisnak vélhető társaságot, akkor könnyedén tudok beszélgetni másokkal, ha szükséges humorizálni is. Maximalista vagyok, általában mindenben a legjobbat akarom teljesíteni, ez sokszor nem sikerül azokban a dolgokban, amik nem az erősségeim, ezért is érzek egy fajta utálatot magammal szemben, és ezért tudok csak kevés embert közel engedni magamhoz. Mivel gondolkodó embernek tartom magam, ezért nem szoktam előítélkezni, mindenki problémáját szeretem meghallgatni, és szeretek segíteni rajtuk. Nem szeretem a társadalom nagy részét, mert nem szeretem azokat az embereket, akik minimális mértékben sem tudnak gondolkodni, ezért sokan gonosznak, rossznak tartanak, elsősorban mert nem is tudom könnyedén kinyílvánítani az érzelmeimet, és ahogyan a fentiekben is elhangzottak, nem szeretem a tudatlan embereket. Szeretem az intelligens, gondolkodó lányokat/nőket. A lányok kinézete is fontos számomra, ám esélyeimet belátván, nem a hihetetlenül szép lányokat kedvelem. Nem volt még rendes kapcsolatom, valószínűleg mert félek még ettől (gátlásos vagyok, egy régebbi sérelem miatt). Nagyon jó tanuló vagyok, a jövőben jogi pályára szeretnék lépni.


15/F



2014. ápr. 20. 16:40
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
41%
vagy csúnya vagy vagy pedig egy 50 éves perverz állat
2014. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 50, 15 éves vagyok.
2014. ápr. 20. 16:45
 3/28 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok nemet és életkórt is
2014. ápr. 20. 16:46
 4/28 anonim válasza:
Hát ha téged csak a tanulás érdekel akkor soha az életbe nem lesz normális kapcsolatod, kivéve ha olyat találsz aki hasonló mint te bár nagyon ritka az ilyen. Tanács: többet kéne szórakoznod ha egyáltalán tudod mi az, ha nem akkor írj privát üzenetet és majd elmagyarázom.
2014. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ugysem vagy Denes szinvonalon..
2014. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Írj. 15/L
2014. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
életkórt? csak azt
2014. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
5-ös, elnézést de ezt kifejtenéd bővebben is? Nem értem, hogy mit értesz az állításod alatt.
2014. ápr. 20. 17:29
 9/28 anonim válasza:
Nekem bejön a stílus, mivel pont ugyan ilyen vagyok csak más pályairányzattal és persze a fiúkkal szemben. 16/L
2014. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Mit értesz intelligens alatt?

Okos, vág az esze, de mondjuk csak közepes tanuló, mert lusta.

Vagy nagyon szorgalmas, ötös tanuló, de csak átlagos eszű.

Persze nem csak ez a kettő van, de melyiket választanád? Nem mindegy.

2014. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!