Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (12-16)! Tetszene...

Lányok (12-16)! Tetszene nektek a személyiségem?

Figyelt kérdés

Szeretem a filozófiát és a jogot, általában visszahúzódó vagyok, de ha találok egy szerintem, normálisnak vélhető társaságot, akkor könnyedén tudok beszélgetni másokkal, ha szükséges humorizálni is. Maximalista vagyok, általában mindenben a legjobbat akarom teljesíteni, ez sokszor nem sikerül azokban a dolgokban, amik nem az erősségeim, ezért is érzek egy fajta utálatot magammal szemben, és ezért tudok csak kevés embert közel engedni magamhoz. Mivel gondolkodó embernek tartom magam, ezért nem szoktam előítélkezni, mindenki problémáját szeretem meghallgatni, és szeretek segíteni rajtuk. Nem szeretem a társadalom nagy részét, mert nem szeretem azokat az embereket, akik minimális mértékben sem tudnak gondolkodni, ezért sokan gonosznak, rossznak tartanak, elsősorban mert nem is tudom könnyedén kinyílvánítani az érzelmeimet, és ahogyan a fentiekben is elhangzottak, nem szeretem a tudatlan embereket. Szeretem az intelligens, gondolkodó lányokat/nőket. A lányok kinézete is fontos számomra, ám esélyeimet belátván, nem a hihetetlenül szép lányokat kedvelem. Nem volt még rendes kapcsolatom, valószínűleg mert félek még ettől (gátlásos vagyok, egy régebbi sérelem miatt). Nagyon jó tanuló vagyok, a jövőben jogi pályára szeretnék lépni.


15/F



2014. ápr. 20. 16:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Maga az a tény, hogy a fiúk és lányok szeretik a "szépséget" egymás között, az normális, hiszen ez van belénk táplálva alapból, hogy mi legyen a szép és mi nem. Azt, hogy egy fiú mit tart szépnek egy lányban, az relatív, de mindenkinek van egy alap, amit szépnek tart, mert ezek a hormongerjesztő hatások, ettől szaporodunk, hogy "kívánjuk" egymást.


Igen, az előzőnek igaza van. Ez a mérce nagyon magasra nőtt a szépségben, de ezek az emberek elhanyagolják belső értékeiket, és ezek az emberek nagy számban vannak jelen a társadalomban.


Természetesen, én is szeretem a "szépet" egy lányban, csupán azt fjeztem ki, hogy nem a szupermodell lányok a "kedvenceim". Mindenki szeretne egy ilyen lányt, de a belső értékek is fontosak, meg persze a mai társadalomban az is, hogy mennyire vagy "szépfiú". Sajnos, be kell látnunk, nem mindenki születik ilyennek, természetes adottságok miatt, és csupán önsajnálatból utáljuk a gyakran szociális életet élő embereket, csupán irigységből. De nem szabad feladni, hanem elnyel a társadalom, gyenge leszel és megölöd magad.

2014. ápr. 23. 21:13
 22/28 anonim válasza:
Szerinted érdekl is a 12 éves kislányokat kogy szereted a filózofiát :) am nem rossz 14/l
2014. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, inkább 14-16-ot kellett volna írjak.
2014. máj. 1. 21:57
 24/28 Joker520 válasza:

Nem bántásból, de szerintem kicsit túl komoly vagy, főleg, hogy 15 éves vagy. Kicsit szórakozz is ne csak tanulj :)

14/lány

2014. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Igen. Sajnos kevés ilyen ember van mint te! Ne szégyelld! :)

16/l

2014. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem jön be , nem szeretem ha visszahútódó valaki meg azt se ha stréber.. Kitűnő lettem év végén de mégsem vagyok olyan mint te. 15l
2014. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én például a pszichológiát szeretem, meg végül is a fentebb, nálad megemlített dolgokat is és őszintén szólva meg tudlak érteni a mai társadalommal kapcsolatban. Pont tegnap volt hasonló eset, találkoztam régi iskolatársaimmal... futhatnékom volt. Egy szóval, simán lehet, hogy tetszel valakinek, bár az nem a mai "buta liba" kategória lesz, mint amikkel én találkoztam tegnap, szóval megmenekültél tőlük. :) Nem szeretik az értelmet.

14/l

2014. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Érdekes volt visszaolvasni a kommenteket így 4 év után

Azóta volt két gyenge, szörnyű kapcsolatom, egy öngyilkossági kísérletem és több prostinál is voltam már, de relatíve jól vagyok!

Bárki olvassa is ezt és kiskorú az ne legyen olyan mint én!!!

2017. jún. 16. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!