Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (12-16)! Tetszene...

Lányok (12-16)! Tetszene nektek a személyiségem?

Figyelt kérdés

Szeretem a filozófiát és a jogot, általában visszahúzódó vagyok, de ha találok egy szerintem, normálisnak vélhető társaságot, akkor könnyedén tudok beszélgetni másokkal, ha szükséges humorizálni is. Maximalista vagyok, általában mindenben a legjobbat akarom teljesíteni, ez sokszor nem sikerül azokban a dolgokban, amik nem az erősségeim, ezért is érzek egy fajta utálatot magammal szemben, és ezért tudok csak kevés embert közel engedni magamhoz. Mivel gondolkodó embernek tartom magam, ezért nem szoktam előítélkezni, mindenki problémáját szeretem meghallgatni, és szeretek segíteni rajtuk. Nem szeretem a társadalom nagy részét, mert nem szeretem azokat az embereket, akik minimális mértékben sem tudnak gondolkodni, ezért sokan gonosznak, rossznak tartanak, elsősorban mert nem is tudom könnyedén kinyílvánítani az érzelmeimet, és ahogyan a fentiekben is elhangzottak, nem szeretem a tudatlan embereket. Szeretem az intelligens, gondolkodó lányokat/nőket. A lányok kinézete is fontos számomra, ám esélyeimet belátván, nem a hihetetlenül szép lányokat kedvelem. Nem volt még rendes kapcsolatom, valószínűleg mert félek még ettől (gátlásos vagyok, egy régebbi sérelem miatt). Nagyon jó tanuló vagyok, a jövőben jogi pályára szeretnék lépni.


15/F



2014. ápr. 20. 16:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be az ilyen

16/L

2014. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
10-es, intelligens alatt értem azt, hogy lehet lusta is, attól még vághat az esze, bár igaz, inkább az okos és nagyobbnak minősíthető általánossal rendelkező lányra gondolok. Én úgy gondolom, hogy a lustaság nem szabadna közrejátszon egy életcél elérésében. Most inkább a közép és nagyon jó közötti intervallumra érzem az általánost. Okos alatt, még értem a gondolkodás birtoklását is, azt hogy általában megkérdőjelez mindent, és azt is hogy rájöjjön arra hogy nem csupán a külső számít. Lehet hogy eslyeimhez mérten nagyok az elvárásaim, de én így képzelem el az intelligens lányt.
2014. ápr. 21. 19:47
 13/28 anonim válasza:
Én is ilyesmi személyiség vagyok
2014. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Már azt hittem, hogy kihaltak a személyiségemhez hasonló emberek.
2014. ápr. 21. 23:08
 15/28 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, de azért írok. Normálisnak tűnsz. Ne aggódj, hogy nincs barátnőd, fiatal vagy még. Nehéz lesz értelmes lányt találnod, elég ritka manapság, főleg a 15 évesek között. 18/L
2014. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 C0r3 ***** válasza:
Kicsit el vagy szállva magaddal, nem gondolod? Nincs vele baj, én is ilyen vagyok picit, de én nem várom el egy lánytól, hogy okosabb legyen nálam. Hisz nem azért akarok barátnőt, hogy az élet nagy kérdéseiről beszélgessek vele. Arra ott vannak a barátaim. Ha egy lány még okos is, amellett hogy szép, az nálam csak pozitívum. :) (16F) Egyébként meg én külsőben teszem kicsit magasra a lécet, és talán sznobnak tűnhetek kívülről. Szóval talán nekem kéne a legkevésbé beszólni, de mindegy, gondoltam megjegyzem :)
2014. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Hasonlít a személyiségünk,már a leírásod alapján:). Mondjuk nekem ahhoz,hogy csak minimálisan pasizok hozzá tartozik,hogy szinte csak lányok járnak az iskolámba,de nekem se volt még rendes kapcsolatom.Lehetett volna,de akikkel lehetett volna nem voltak szimpatikusak,vagy nagyjából úgy jöttek oda hozzám,hogy még a hülye is megmondta volna,hogy semmi komolyat nem akarnak :D

Semmi baj nincs azzal,hogy komoly vagy,szerintem okos dolog,hogy a tanulásra koncentrálsz,az ilyen emberek viszik sokra általában és nem azok,akik minden hétvégén a bulikból részegen/betépve támolyognak haza.Ráérsz a rendes kapcsolatra,amikor találsz egy lányt,aki tényleg nagyon tetszik,legalábbis én így gondolom :)

17/l

2014. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem várom el egy lánytól, hogy okosabb legyen, mint én. Csak elvárom, hogy gondolkodjon, nem azért, mert filozófálni akarok vele, hanem mert rápillantok a mai társadalom lányaira, kik velem egykorúak, és elképedek. Gondolom innen már érthető, naív ember az, aki azt hiszi, hogy napjainkban nincsenek társadalmi problémák. Az ilyen generációban két esélyes a dolog: 1) vagy hamar ér sérelem a társadalom miatt, és hamarább felnősz és hasonló gondolkodások lesz, így nehezebben találsz magad mellé valakit

2) vagy huszas éveidben is gyermek vagy

2014. ápr. 23. 20:54
 19/28 A kérdező kommentje:
Persze sok kivétel van a lányoknál. Nem szeretném, ha úgy tűnne, hogy általánosítok.
2014. ápr. 23. 20:57
 20/28 anonim válasza:
A mi generációnk úgy átlagban egy nagyon rossz irány felé halad,és megmondom őszintén,hogy még az én korosztályom normális a most 12-14 évesekhez képest.Nem hiszem,hogy egy 12 éves kislánynak több sminket kéne magára kennie,mint nekem 17 évesen például.A másik nagy probléma,hogy mindenkiben kialakítanak(a társadalom,a reklámok,stb) egy magas szintű elvárást saját magukkal és más emberekkel szemben is.Mint,ahogy az egyik válaszoló mondta,hogy neki a külső fontos,és szerintem a legtöbben így vannak ezzel.Ez van,jó dolog,hogy te ezt elítéled és nem találod helyesnek,de sajnos a mi generációnkon már nem tudsz változtatni,sőt ez még rosszabb lesz generációról generációra :/
2014. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!