Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek beszédesebb?

Hogyan legyek beszédesebb?

Figyelt kérdés

20 éves fősulis srác vagyok. A külsőmmel visszajelzések alapján nincsen gond és viszonylag sportoa teatalkatom van.

Ugyanakkor elég csendes vagyok sajnos új emberek között, csapatban is mást hagyok ink szólni.

Ráadásul most vannak közös óráim egy másik csoporttal ahol egy lány nagOn bejön, és nem szeretném ha a kis csendes énemet ismerné meg. Természetesen nem megjátszani szeretném magam, hanem közvetlenebb, beszédesemm lenni.

Tippek?


2014. ápr. 21. 09:43
 1/6 anonim válasza:
Híd el valahova, beszélgessetek stb..
2014. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért :)
2014. ápr. 21. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vok...várom az ötleteket
2014. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.


Neh belekerulj abba h mást adsz elo mint aki valojaban vagy. Egy ido utan ra fog jonni a komolyabban megismeritek egymast, de akkor abba a mázba szeretett bele... Legyen csak annyi h közvetlen vagy, az nem artott meg senkinek sem... :)

2014. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem erre nincsenek tippek. Menj oda hozza amikor egyedul van es akkor beszelgess vele. Nem kell azt latnia hogy te vagy a nagydumas fiu. Sokaknak taszito. Mosolyogj ra sokat ;) hajra
2014. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Èrtem, igyekszem mosolygós lenni :)
2014. ápr. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!