Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komfort zóna átlépés. Nektek...

Komfort zóna átlépés. Nektek sikerül?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon beszari, de elég nehezen ismerkedek. Annyira szeretnék nyitottabb lenni, mert sok hátrányom van a félénkségem miatt. Tudom, h ez csak gyakorlás, de ha az ember alapból nem olyan, akkor nagyon nehéz minden apró lépés a komfort zónámon kívül...

Tetszik egy srác, miatta szeretnék főleg kicsit nyitni, mert tudom, h lehetne köztünk valami, csak én vagyok az egésznek a korlátja.

Esetleg valami tipp?? Hogyan kezdjek neki?



2014. ápr. 23. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy levegő és hajrá.

Amúgy ha konkrét tippet szeretnél: képzeld el magad, hogy milyen szeretnél lenni. Milyennek látnád magad szívesen. És játszd el, mint egy szerepet.

2014. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Ugye lány vagy?
2014. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha beleugrasz a közepébe. Menj oda és kérdezd meg hogy megisztok-e valamit, vagy kérdezz tőle valami hétköznapit, és szépen beindul a beszélgetés.
2014. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Törd át a gátlásaid. Gondolj arra, hogy csak egyszer élsz. Sajnos én is olyan vagyok mint te, hogy nehezen nyílok meg, és én is azon vagyok hogy áttörjem. Én mindig erre gondolok, hogy csak egyszer élünk, és inkább úgy halok meg hogy megpróbáltam ezt meg azt.
2014. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, h olyan nehéz! De tudom, h csak az eleje az, onnantól menne, mint a karikacsapás. De az első lepes rettentő nehéz. És szerintem sok kis lépéssel kellene kezdeni.
2014. ápr. 23. 23:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, nézz a szemébe és csókold meg. Hatásos.
2014. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Huh hát az elég jó lenne. Csak szerintem rám hívná a rendőrséget.:D
2014. ápr. 24. 00:04
 8/13 PearlDiver ***** válasza:

Fordulj a zöld tündérhez.

https://www.youtube.com/watch?v=qdvRElQMhCc

2014. ápr. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Látod, a fiúknak ugyanilyen nehéz odamenni egy csajhoz. Ráadásul tőlünk inkább elvárás, ha már nyitásról van szó. :)


Mi nem várhatjuk el ezt a lányoktól, de azért jólesne. :D

2014. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor erőszakold meg magad, menj oda és beszélgess vele. A többi meg kialakul. Azért ne vallj szerelmet egyből és eszedbe ne jusson megcsókolni sem!

Ha egy idegen, számomra közömbös lány tenne ilyet, akkor minimum ellökném magamtól, de lehet nagyon ideges lennék és le is üvölteném vagy rosszabb. Elég felháborító lenne, na! Gondold át fordított szemszögből és ráérzel, miért írtam ezt.

2014. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!