Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, a kerekesszékes pasik...

Srácok, a kerekesszékes pasik szerintetek hogy reagálnának ha odamenne hozzájuk egy lány?

Figyelt kérdés

Tetszik egy tolószékes pasi, 20-22 éves lehet, az egyetemen van 1 közös óránk, azt hiszem még 2-3 alkalom lesz, hogy látni fogom, és mivel tetszik nekem, szeretném megismerni.

Csak hát nem vagyok semennyire sem kezdeményező típus, szóval nem akarom elrontani, azt nem akarom, hogy azt higgye, h nem tekintem teljes embernek, mert ez nem így van, de én úgy alapjáraton nem vagyok egy kezdeményezős, tippek?


2014. ápr. 24. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg tolókocsis barátom van, menj oda, beszélgess vele, csinálj úgy, mintha nem lenne tolókocsija, ne bámuld és méregesd a kocsit, csak őt nézd :) hidd el az ilyen emberek nagyon barátkozóak :) csak a fő szabály.. számodra nem létezik az a kocsi :D
2014. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tolószék kifejezést ne használjad. nem tologatják, ő megy!
2014. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

kezdésként ismerd meg!

menj oda és beszélgess vele. próbáld olyan dolgokra terelni a témát ami öt is érdekelheti és ellesztek. az ilyen emberek a legbarátságosabbak (többnyire). az a lényeg az egésznek hogy ha kedveled és szeretnél is valamit elérni akkor sose bántsd meg! úgy foglalkozz vele mint ha nem lenne tolókocsiban (persze határokat szabj mert ezzel úgy szint meglehet bántani). pár nap után te is érezni fogod ha ö is megkedvelt és onnan már csak 1 lépés az egész! de minél előbb éreztesd vele hogy te szeretnél tőle valamit mert ha csak szimpla barátként néz nem mész sokra. sok sikert! :)

2014. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is kerekesszékes vagyok, ha akarod gyakorolni az ismerkedést, én vállalom :)
2014. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!