Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok a biosz...

Szerelmes vagyok a biosz tanárnőbe mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 16:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Biztos szerelmes vagyok belé, nem tudom kiverni a fejemből. Folyton csak rá gondolok.
2014. ápr. 25. 21:58
 12/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy milyen szörnyű szeretem meg minden. Nem értem hogy lehetek szerelmes belé, pedig a szerelem nem korhoz kötött. De van egy kis korkülönbség közöttünk.
2014. ápr. 26. 22:42
 13/18 anonim ***** válasza:

Küldesz róla képet priviben? :)


Hátha én is az leszek. :))


Egyébként nincsen ezzel semmi gond, majd idővel jobb lesz.

Annyit tehetsz, hogy ha indít szakköröket, különórákat, tehetség gondozókat, akkor ezeken részt veszel, és talán így idővel szépen lassan kinövöd ezt, vagy másra fordul a dolog ha idősebb leszel.

2014. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

járj be a különóráira, kísérgesd suliba mindenhova, ha látod hogy valamit cipel segíts neki azonnal, ja és tanulj mindennél jobban az óráira

én is ezt csináltam nekem összejött

2014. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa hogy csak engem tegez az egész osztályba.De viszont ennek nagyon örülök,nagyon megtisztelő számomra. :)
2014. máj. 5. 21:55
 16/18 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nincsennek különórái sajnos

Ha találkoznék vele akkor cipelne valamit akkor segítenék neki, de a biosz könyvön kívül nem nagyon hord magával semmit se :/

Facebookon ismerősöm

2014. máj. 5. 22:00
 17/18 anonim ***** válasza:

Face-en osszál meg biológiával kapcsolatos videókat, cikkeket, mutasd, hogy te foglalkozol ilyenekkel.


Esetleg egyes cikkeknél külön kérdést is feltehetsz neki. Kérdezheted különböző videókkal kapcsolatos véleményét, élményeit.

A kérdéseknél egy komplett külön beszélgetés virágozhat ki.


Szóval rengeteg (!!) lehetőséged van, ne add fel. :)

2014. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy mi lett belőle!?

Én is a biosz tanárnőmbe voltam beleesve közép suliban. 9.-ben még annyira nem érdeklődtem iránta, de aztán következő évben egyre kirívóbban öltözött, szuk felső alá nem vett melltartót, láttam a tamgajat, stb... A mellei nagyon kicsik voltak, de a feneke hihetetlen gerjeszto volt, meg az arca is, főleg a vörös haja.

Végül vártam bankettig, ott először nem Ő adott nekem házit, hanem én neki( palinkat:), mindjárt még közvetlenebb lett, aztán mikor mondta, hogy elmegy haza, akkor mondtam, hogy várjon még kicsit... Persze nem vart, hat megkerdeztem, hogy vele mehetek-e. Mikor azt mondta, hogy 10 perccel később jojjek el en is, mert kint megvar, hat azt sem tudtam mit tegyek. Hirtelen nagyon izgultam, az időt néztem folyton. Aztán ahogy kimentem, tényleg megvart, de elköszönt es egy nagy nyelves csókot adott. Folytatni szerettem volna, mire mondta, hogy nem teheti ezt... Egyeduallo 38 eves nő volt akkoriban, nem értettem... Par hónappal később jöttem a, hogy nekem tulajdonkeppen a vörösek jönnek be, azóta is ugyanaz a vöröske van velem ;)

2017. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!