Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak ti ha ilyeneket...

Férfiak ti ha ilyeneket csináltok egy lánnyal akkor mi a szándékotok?

Figyelt kérdés

szóval vagy egy fiú akivel egy helyen dolgozunk, mindig megkérdezi, hogy segíthet e, keresi a társaságom

( csak az a baj, hogy kicsit zavarba jövök mert félénk vagyok :)) Mosolyog mindig rám, valamikor el kapom a tekintetét, hogy néz, egyre többet megérint pl a végig simítja a hátam, volt olyan, hogy magához ölelt.



2014. ápr. 25. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
én akkor csinálom ezt, ha kívánlak mint embert, mint nőt és meg szeretnélek hódítani édesem.
2014. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
közeledik feléd, vagy utasisd vissza vagy fogadd a közeledést :) beszélgess vele stb... te döntesz
2014. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
OKés :) ez természetes, hogy elfogadom a közeledését, de mégis, milyen biztos jelet adjak neki, hogy lássa, hogy nekem is nagyon tetszik.?
2014. ápr. 25. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
mosolyogj és keresd a társaságát, aztán majd elhiv valahova :)
2014. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én pl megkérdezném tőle hogy munka után meginna-e velem valamit. vagy ha nem direktbe akarod, akkor poénkodás közben mindig érintsd meg valahol :) csikizd meg a srácot, vagy kérd ki a véleményét egy szoknyát illetően, vagy egyéb ruhadarabot illetően, ami rajtad van és jó alaposan mutasd meg eközben neki idomaidat. mosolyodj rá kacéran. :D öleld meg te magadtól, vagy vigyél neki csokit stb.
2014. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek mennyi idő után kéne elhívnia?
2014. ápr. 25. 17:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek! :)
2014. ápr. 25. 17:31
 8/9 anonim válasza:
Jajj bárcsak felém is ÍGY közeleledne egy pasi ^^
2014. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nője van, hagyd!! Minek mászol bele egy másik kapcsolatba?


(Ja és, onnan tudom h nője van, h írtad a következő kérdésbe)


26 évesen lehetne ennyi eszed.

2014. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!