Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi az idő nagy...

Ha egy pasi az idő nagy részében úgy tűnik, hogy lesz@r, de néha meg nagyon úgy tűnik, hogy érdeklem, akkor melyik van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor mi.. :) lehet, hogy ez nála kedv függő! Nem vettél még nála észre semmit amikor "leszar"? És amikor "érdekled"
2014. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekled, de nagyon elfoglalt.
2014. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát attól függ.. :) ha mondjuk sokat irogattok,és sokáig nem ír,attól még lehet,hogy gondol rád. ha meg találkozás szinten,akkor mondjuk paraszt. de ez tényleg sok mindentől függ :) én olyan helyzetbe nagyon szaruk érzem magam,amikor egy olyan ember nem ír akit nagyon szeretek,de én se akarok neki írni,mert nem akarom,hogy...igazából ez már csak az én gondolatom. :)
2014. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha azért szar le, mert te sem foglalkozol vele sokat, akkor lehet amiatt tűnik úgy, hogy leszar, mert lehet nem akar túl rámenős lenni. Próbálj meg kezdeményezni egyszer és akkor ha érdeklődik, akkor az lesz, amit leírtam az első mondtatomban:)
2014. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#5-el értek egyet. Ha látom, hogy valakinél az érdeklődésem egyoldalú, akkor nem fogok nyomulni.
2014. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!