Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap megismertem egy lányt,...

Greddy72 kérdése:

Tegnap megismertem egy lányt, segítség?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm, ha megtekinted, ezt a kérdést, remélem válaszolni is fogsz tudni rá. A minap megismertem egy cosplayes lányt a most tavaszban megrendezett PlayIT-n. Miután lejött a színpadról én egyből odamentem hozzá, és autogramot kértem, valamint fotókat készítettünk, amelyen együtt szerepelünk. A képek után leültem vele beszélgetni, és elhívtam ebédelni. Mindenféléről beszélgettünk, és ez alapján pár dolgot tudtam megállapítani. Félénk, kedves, aranyos, szép, gamer.

Elsőre láttam de annyira megtetszett, mint eddig senki soha. Nem volt még barátnőm, de őt szeretném annak tudni. Megért engem én is őt meg minden. Tökéletes lenne, de viszonylag messze lakik (én Budapest ő Szeged közelében). Találkozni szeretnék vele újra, mit tegyek? 15/f


2014. ápr. 27. 12:40
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
Öltözz be férfinak és novessz tokot és állj elé... Ugyis ki fog kosarazni de legalább megprobáltad...
2014. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ma már harmadszorra teszed fel ezt a kérdést öreg csak mindig más köntösben :DD
2014. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az a cosplay lány?
2014. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos karakternek beöltözött lány.
2014. ápr. 27. 12:48
 5/11 anonim ***** válasza:
amikor a csajok beöltöznek valamilyen anime játék blabla ruhába és abban pózerkednek
2014. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Felejtős, Budapest - Szeged nem 5 perc távolság, távkapcsolat meg hülyeség szerinem.

Egy találkozot ha össze tudtok hozni, akkor fektesd meg és többet nem találkoztok ugyse. Én ezt tudom tanácsolni.

2014. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De valami normális válasz? jöhetne
2014. ápr. 27. 12:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, azért ez nem így van, mert ő folyton feljár Pestre, ennyit már kiderítettem, mind a PlayIT miatt, mind a rokonai miatt
2014. ápr. 27. 13:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a gond a válaszommal? Te tudnál kapcsolatban élni egy olyan személlyel aki 170km-re lakik? Viszont bejön, nem? Ha meg kölcsönös lehet ő is így gondolja mint én, és lefekszik veled mit kell tulkomplikálni.
2014. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem volt gondom a válaszoddal, csak pont akkor küldted el mint én, de már leírtam, hogy feljár Pestre
2014. ápr. 27. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!