Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet önbizalmat...

Hogyan lehet önbizalmat szerezni, leközdeni a gátlásokat?

Figyelt kérdés

A lányok egyszerűen átnéznek rajtam, bármit teszek. Szemüveges vagyok, eléggé gyenge és vékony, valamint csendes, nehezebben is nyitok az emberek felé. Többször hallottam már, hogy a hátam mögött azt mondják, hogy húú de milyen ronda vagyok. Soha sem dícsértek meg a kinézetem miatt. Elég gyakran azzal csúfolnak, hogy "béna" vagyok, meg hogy észre sem vesznek a lányok, esélyem sincs nálluk... :(

Nincs már önbizalmam... Kicsit depresszív állapotban is vagyok, rosszul esik ez az egész. A bajt az is tetézi, hogy nem vagyok egy kiruccanó, szórakozó típus. Ha viszont elmegyek egy buliba, akkor meg le se......, bármennyire próbálok nyitni a lányok felé.


Kezdem már megszokni, de akkor is kellemetlen, nagyon rossz tud lenni néha, egyre gyakrabban van rossz kedvem e miatt.


A kérdésem az lenne, hogy mit tudnék tenni ez ellen, mert nagyon szeretnék lépni, csak nem tudom, hogy mit... Unom már, hogy lekezelnek, nem értékelnek annyira, mint bárki mást. Remélem kapok majd felhasználható tanácsokat!

Előre is kösz!


16F


2014. ápr. 27. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélgess sokkal többet neten hasonló korú lányokkal, képcsere, kamozás stb...ha egy két tartalmas kamozást össze tudsz hozni onnantól nem lesznek gátlásaid, határozottabb leszel...
2014. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Remélem tudod, hogy itt sem fogsz kész receptet kapni, mert nincs csodaszer.


Amit tehetsz, hogy küzdesz és fegyelmezetten végrehajtasz mindent annak érdekében, hogy elérd a céljaid.

Vedd őket szép sorban és látni fogod, hogy végső soron megoldás.


- térj át a kontaktlencsére(szar, meg csíp, meg minden, de ennél fájdalmasabb dolgok is vannak az életben)

- kezd el sportolni (javaslom a súlyzózást, mert elég látványos eredményeket lehet elérni egy 160-as rúddal és pár tárcsával)

- szerezz be 1 lányhavert. Ez fontos részlet, mert rengeteget segíthet. Olyan lány legyen, aki nem tetszik, de a többi lány közelében mozog.

- szerezz be olyan ruhákat, amik különlegessé tesznek, kiemelnek a tömegből(kis gyúrás után izompóló, atléta+nyitott ing kombó, pólóra szűk mellény, menő cipő, whatever. Ebben fog tudni segíteni a lány is)

- vedd rá magad, erőszakold a bulizásra. Menj az osztálybéli srácokkal verődj a bandába, focizz velük és figyelgesd a társaságot. Lesd el, hogy melyikre mennyire tapadnak a lányok, vedd át amit csinálnak, majd csináld jobban.

- tanulj, de komolyan, és legyenek saját hosszabb távú céljaid, pl. Műegyetemi diploma, atletizálás, programozás, bármi. A lényeg, hogy teljesen független legyen a nőktől.


Fogd fel ezt egy 6-8 éves programként, ami nehéz ugyan, de végrehajtható.

A végére nagyon meglepő élményeid lesznek, hidd el.

2014. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!