Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy merítsek önbizalmat a...

Hogy merítsek önbizalmat a csajozáshoz?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja nekem, hogy ahhoz önbizalom kell. De mit tegyek ha egyszerűen nem tudok miből önbizalmat meríteni? Még is mire fel legyen nekem lehengerlő önbizalmam ? Nem vagyok milliomos és a külsőm átlagos. De sok hozzám hasonlónak sikerül barátnőt szereznie. És nem értem nekik miért megy ez?
2014. jan. 22. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Maszturbálj egyet előtte.
2014. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétumot nem tudok mondani. Le kell vetkőznöd a félelmeid. Össze kell szedni a seggeden a ráncokat, és a sarkadra állva azt mondani, hogy ma igenis megpróbálom, és király leszek. De ha mégse jön össze- és ez a legfontosabb- nem szabad, hogy elvegye a kedved a kudarc. A kudarc magot vet az elmédben, és ott szép lassan kicsírázik. Egy sikertelen próbálkozás csak a siker felé vezető út egy állomása. Elcsépeltnek hangzik, de tényleg így van szerinte.
2014. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

a gyűlölet a fájdalom és a magány.


ha ez a 3 már elviselhetetlenül zilálja a lelkedet és a szellemedet akkor már eldobsz olyan dolgokat mint pl a szégyenlősség vagy a félelem....majd ha eljutsz erre a szintre mint én...ha ilyen hatalmas és csodálatos és lenyűgöző és karizmatikus leszel mint én, majd akkor...már tudni fogod, hogy az önbizalmat nem szerezni kell, az ott van benned..érted?

ha a lelked és a szellemed már nem bírja...akkor a tested megy magától..ezt hívják ösztönnek?

nem tudom, de majd ha olyan csodálatos leszel mint én, akkor majd érteni fogod.


és most nem fényeztem magam.

2014. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az élet más területéről meríts önbizalmat. Mi az, amiben jó vagy? Arra alapozd. Ez lehet az, hogy tök jól vezetsz vagy főzöl vagy akármi, ami nem is kapcsolódik a csajozáshoz.
2014. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha te nem tartod magad semmire, természetes, hogy más sem fog. Arról nemis beszélve, hogy elég gáz, ha szerinted csak pénzzel és SZERINTED jó külsővel lehet becsajozni. Ha látod, hogy másoknak, akik olyanok, mint te sikerül, akkor pl EBBŐL is lehetne. Mert ha nekik sikerült, akkor neked is menni fog.
2014. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én látom, hogy sok hozzám hasonlónak sikerült, de akkor sem értem, hogy hogyan.

Tényleg nem tudom, hogy mi okból lehetne nekem önbizalmam. Magamra tudnék erőltetni egy magabiztos, nagypofájú szerepet, de nem lennem mögötte semmi. Emiatt úgy éreznem, hogy átverem a környeztet és csak egy nagy arcú senki lennék. Nem szeretném megjátszani magam.

2014. jan. 23. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled! Rengeteg a beképzelt ember, és a legtöbb annyira megjátssza magát, hogy Bruce Willis egy kezdő, önbizalomhiányos kisfiú hozzájuk képest. Ezért alacsony az önbizalmunk, mert a jót már a mai világban nem értékelik.
2014. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lanyok is ugyanugy emberek, mint te. menjel oda hozzajuk, beszelj veluk, legy onmagad. Ne foglalkozz azzal tulsagosan, hogy ki mit fog gondolni rolad. Engedd el magad es ne gorcsolj ra.
2014. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az első lépés az hogy találd meg magadban azt amire büszke vagy, amit szépnek/jónak találsz, és próbáld meg elfogadni magad, tegyél meg mindent azért, hogy te elfogadhatónak, jónak érezd magad, ha jól nézel ki, jól érzed magad, jobb lesz a kisugárzásod, mert lesz egy kis önbizalmad :)
2014. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak, igaz ilyenkor átfut az ember agyán, hogy mindenki ezt mondja, nem könnyű meg minden, de én azt mondom, ha tetszik egy lány akkor idegeld fel magad, hogy nem lehetsz ilyen félős, másnak is sikerül.... Max attól kell félned, ahogy elutasít a lány, de ha van esze nem aláz meg, normálisan beszélget veled, vagy elutasít.
2014. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!