Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan nő aki megtehete...

Laci911 kérdése:

Van itt olyan nő aki megtehete volna, hogy "kigyúrtabb " magassab férfiak közül válasszon de mégis másmilyet választott?

Figyelt kérdés
Ha igen mégis milyet lett a választott párja .

2014. ápr. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, engem választott szőrös pocakom van:D
2014. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magas, de nem szarrágyúrt izomzatú : D
2014. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az olyan pasik sose tudtak vonzalmat kelteni bennem, hidd el, én is furcsállom, de nem tudok vele mit tenni. Bárki tetszik nekem csak azt kapom, hogy mennyire ronda, blabla.. de mindenkinek más az ideálja, és nem mindenkinek a külső. Engem az izgat fel, ha valakivel bármennyi időt végig tudunk nevetni, hülyéskedni, lazán beszélgetni (a komoly és kényes dolgokról is). Szóval a szerencsés adottságaimat, ami alapján "bárkit" választhatnék nem arra használom, hogy ezeket a tökéletes külsejű férfiakat szedjem fel, hanem minél több jó fej srácot ismerhessek meg.

22L

2014. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy-két nagyon sportos, kifejezetten izmos srác, akik komolyan érdeklődtek irántam.

Az én előző választottam alacsony, kopaszodó, pocakos volt, a férjem velem egymagasságú, átlagos alkatú, de nem sportos. Nekem nem igazán tetszenek a kigyúrt izmok.

2014. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a "gebe" srácok, esetleg maximum szálkás izomzatú srácok tetszettek...Mivel én magam is alacsonyabb vagyok, nálam nem kritérium, hogy magas legyen. A kigyúrt pasik valamiért taszítanak. De sokkal fontosabb, hogy milyen a kisugárzása a srácnak, valamint hogy el tudok e vele rendesen beszélgetni a legtöbb dologról...Nem izomzat vagy magasság alapján fogok párt választani magamnak.
2014. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, de már bánom
2014. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!