Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Melyik pasival ismerke...

Lányok! Melyik pasival ismerkednétek szívesebben a 2 közül? Mennyire számít a szép bőr?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon jóképű/helyes jól öltözött stb... viszont gyakran van pattanás rajta és nem túl szép a bőre, vagy egy tök átlagos kinézetű srác, aki viszont tökéletes szép bőrrel rendelkezik?

2014. ápr. 29. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak sem hibátlan a bőre (persze nem olyan feltűnően, hogy az egész arcát pattanás borítja), és elég(szerintem nagyon) helyes. :D Ad is magára, ápolt, csak baromi érzékeny a bőre és ahhoz is, hogy így kinézzen, naponta többször tisztítania, krémeznie, stb kell a bőrét. El fog múlni biztosan, hiszen még 20 évesek sem vagyunk, úgyhogy akár most, akár a jövőre tekintettel nekem ez sokkal jobban megéri. :D (És mellé még ott a tény, hogy baromira kedves, aranyos és intelligens, de először én is csak a külsőt láttam, ahogy mindenki más. :) )

Az átlagos srác sem biztos, hogy rosszabb helyzetben van jelenleg. Szerintem egyformák az esélyeik. Én személy szerint nem ez alapján döntenék, ha mindkettőt ismerném.

2014. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!