Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar mindenki ennyire...

Miért akar mindenki ennyire elkeseredetten ismerkedni?

Figyelt kérdés

mármint ezen az oldalon!

valaki odaírja a korát és már az alapján elindul a fantáziálás, hogy hűű pont ugyanannyi mint én, és akkor miért is ne próbálja meg...privát üzenetek... pedig ezek fölöslegesen futott körök.. mennyi az esélye hogy pont tetszenek egymásnak? 5?


2014. ápr. 30. 23:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

23:30 as válaszoló:

Én csak arra értettem a discot hogy aki itt keres partner és tényleg semmi komolyat nem akar de nem mozdul ki az magára vessen ;) De valóban tartós kapcsoltra nem jók az ilyen bulik :)

2014. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 MolotovPunk ***** válasza:

Én legutóbbi barátnőmet egyébként társkeresőn ismertem meg és egyáltalán nem szégyenlem.

Másfél évig együtt voltunk.Szóval társkeresőn jobban lehet találni partnert,ha akar az ember igazán valamit.

Mellesleg ha meg koncerten vagyok,akkor nem csajozás miatt megyek a helyre,hanem a jó zene miatt.Persze ott is lehet ismerkedni,de részeg állapotban szerintem nem túl előnyös csajozni.Volt már olyan,hogy buliban szedtem össze csajt,de annak hamar vége is lett.

2014. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok: Ahogy mondod részegen ismerkedés egyenlő a 0-val ezt én is tapasztaltam :)) Kb ja a társkeresőkön lehet hosszútávra tervezni partner ügyben
2014. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MolotovPunk ***** válasza:
Egy sávon vagyunk akkor haver :D
2014. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja ja :D
2014. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert jön a nyár, a jó idő, és pezsegnek a hormonok? :D
2014. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!