Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sosem passzol a külső és a belső?

Sosem passzol a külső és a belső?

Figyelt kérdés

(Leszbi kérdés)

Szóval már elég sok bi/meleg/bizonytalan lánnyal beszélgettem itt a neten. Már találkoztam is párral. Az egyik, miután már találkoztunk, többet beszélgettünk(azt tudni kell rólam hogy a külső engem eléggé rabul ejt, ha tetszik akkor csak jót gondolok a belsőjéről, mert elvakít a külseje miatt) rájöttem hogy beképzelt, de nem is kicsit..ezt csak később vettem észre, a szeme gyönyörű volt, rabul ejtett, nem láttam milyen...mostmár sehogysem vonz hálaisten. Egy másik lány..szintén külsőbe beleszerettem.., csak később vettem észre hogy éretlen, és bunkó velem, azóta Ő sem tetszik sehogysem. Volt egy lány aki bombázó volt a szememben, én is bejöttem neki. Aztán rájöttem egy utolsó ri.banc. :-(

Beszéltem itt normális lányokkal is, de nem tetszenek külsőre. Arról nem tehetek hogy Ő tetszik, Ő meg nem. Akit megismertem szép lányokat beképzeltek, ri.bancok, lekezelőek, nem kedvesek, nem tudnak értékelni. Nem vagyok tömeglány, nem is tetszenek a tömeglányok. Szóval akkor még várjak, lesz valaki aki teljes egészében tetszeni fog? A fiúknak meg bejövök, dehát arról nem én tehetek, hogy a lányokhoz vonzódom :-S Nemtudok heteró lenni, és nem is fogok csak azért megfelelni a társadalomnak, hogy nekem rossz legyen.



2014. máj. 1. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a férfiak kegyetlen dilemmái közt.


26F

2014. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:-D

egyébként fiúknál tudom hogy lenne ilyen...csak nemtudnám viszonozni.

2014. máj. 1. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd meg lesz. TÜRELEEEEM! :-)
2014. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Előbb vagy utóbb bisztos találsz majd valakit :)
2014. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen beállítottságú is valaki, ezekkel a problémákkal találja szemközt magát. Nyugi, eljön majd az álomnő a te életedben is.
2014. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
irj nekem :-)
2014. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnos általánosságban ez a séma, mivel aki szép, az már csak ezzel az egy tulajdonságával is elérhet dolgokat, és ehez valljuk be, könnyen hozza lehet szokni. tehát amíg ő a legnagyobb adottságát csinosítgatja és tökéletesíti, a belső értékei elkopnak.

míg egy kevésbé szép ember igyekszik a a külső hiányosságait belső értékekkel pótolni.


pl. én is több mint egy éve belezúgtam egy csajba, aki számomra tökéletes lenne külsőre. anno első pillantásra történt, szóval fogalmam nem volt hogy milyen ember, máris tűzbe mentem volna érte. (azóta persze megismertem, jó barátok lettünk -sajnos- mert én azóta már kívül - belül imadom >.<)


igyekezz úgy ismerkedni, hogy kb. 2-3 alap levélváltás után kérj képet (lehetőleg ne agyonszerkesztettet), és így a személyiségéből is ismersz egy darabkát, és tudod is, hogy hogy nézki, és ha valamelyik neked nem jön be, még nem olyan mély a beszélgetés, hogy sértődés vagy bűntudat lenne miatta. :)

2014. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja, az lemaradt, hogy

17,5/L/L

Bp.

Remélem tudtam segíteni. ^^

2014. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!