Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú, csalódtam...

Tetszik egy fiú, csalódtam benne, és még mindig tetszik és szomorú vagyok miatta! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van előttem egy pasi angol különórán. Nagyon megtetszett, vicces, mindig mosolygott rám, néha beszéltünk pár szót és amikor a különtanárom férje megkérdezte, hogy szép gyerek-e xy, akkor a srác figyelte a reakciómat. Szóval úgy tűnt, hogy szimpi vagyok neki, én meg belészerettem. Aztán kicsit utánajártam ennek a fiúnak, és kiderült, hogy cigizik, eléggé szereti az alkoholt és nagyon bunkó. És én ezeket a tulajdonságokat nem birom. Április végén volt a ballagás, ahol ott volt ő is, pedig nem egy suliba járunk. Ahogy figyeltük a ballagási műsort, a haverjaival mellém állt és ott elkezdtek hülyéskedni, nem tudtak viselkedni. Az exem a legjobb barátom, és megjegyzést tettek rá. Ballagás után beszélgettem az exemmel és ő azt mondta, hogy nem érti mit eszek ezen a gyereken, mert csúnya és bunkó. És hogy nem érti mi tetszik benne, mert én köztudottan mindig is utáltam, ha valaki cigizik meg sokat iszik. De ezeknek ellenére mégis tetszik, ballagás alatt láttam, hogy a srác felém nézett. Nem tudom mit csináljak, mert már csak 4-szer fogom látni (4-szer lesz még angol különóra) és jövőre valószínűleg nem előttem fog jönni. De mostanában amikor megyek különórára, akkor nem szokott köszönni, fel se néz és nem nagyon látom azt a szándékát, miszerint ő beszélni szeretne velem (de lehet, hogy csak sietett). Mi ez az egész, most tetszek neki vagy nem? Érdemes rá időt pazarolnim vagy hagyjam a fenébe?
2014. máj. 2. 16:27
 1/5 anonim válasza:

Neked ő nem tetszik, hanem nagy valószínűséggel szereted. Különben nem számítana annyit, hogy kiírod netre a sztoridat, kockáztatva, hogy rossz megjegyzéseket kapsz.

Menj oda hozzá, és mondd el, hogy ez van. És ne érdekeljen, hogy mit mondanak mások. Ha mindig hallgatnál rájuk, akkor nem lennél az, aki most vagy.

2014. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátsószándék nélkül, leírod a korotokat?
2014. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 17 évesek vagyunk.
2014. máj. 2. 16:42
 4/5 anonim válasza:

ha szereted kezdj el felé közeledné és ne érdekeljen más véleménye.

ha viszont csak szimplán tetszik és nem vagy szerelmes belé akkor hagyd.

mást jelent hogyha tetszik neked valaki és mást ha szereted.

egyébként igaza van első válaszolónak.

2014. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy 17 évesen ilyen problémák. A másik miért vonzódik egy rakás lány olyan fiúhoz akik kb. s.rba nem nézik őt? Komolyan nehéz ezt felfogni.
2014. máj. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!