Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi határozza meg a kisugárzást...

Mi határozza meg a kisugárzást? Hogy lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, felmerült bennem pár kérdés mostanában.


[aki lusta elolvasni az egészet annak röviden: Nincs semmi kisugárzásom és teljesen másképp viszonyulnak hozzám idegen emberek mint másokra akik nem térnek el jelentősen tőlem külsőleg, viszont kisugárzással rendelkeznek. Miért?]


Miért van az, hogy nekem nincs kisugárzásom? Viszonylag jól nézek ki, jól öltözök, nincs semmi szemterűnő gond velem külsőleg/belsőleg. Viszont mégis sokkal másképp tekintenek rám az emberek mint egyesekre akik nem néznek ki jobban mint én (azért beszélek most csupán külsőségekről mivel új, idegen emberekre gondolok, és arra hogy ők hogy viszonyulnak hozzám). Velem nem kezd barátkozni senki, nem szól hozzám senki, nem szemeznek velem/köszönnek rám lányok. Egyes beképzelt bunkók beszólnak az utcán, beintenek. Mással nem teszik ezt. Másra ráköszönnek a lányok. Mással barátkoznak az emberek, akkor is ha külsőleg kb. semmi jelentős különbség nincs köztünk.


Miért lehet ez? Ennyit számítana a kisugárzás? Mivel lehet rajta változtatni?



2014. máj. 3. 15:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pár szót elírtam, elnézést a hibákért.
2014. máj. 3. 15:49
 2/11 anonim ***** válasza:

kisugárzása mindenkinek van.

senkire nem köszönnek rá napi 40szer idegen lányok... stb.


valószínűleg az élethez, vagy másokhoz való hozzáállásod lehet a gond, hogy nem vagy elég nyitott mások felé, nem vagy a társaság középpontja akit legelsőre észrevesznek..

lehet hogy másoknak túl nagyképű vagy zárkózott az arckifejezés amit vágsz.. legközelebb mondjuk vegyél fel egy kis mosolyt és cipeld magaddal

2014. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, szerintem is ez lehet a probléma. Kicsit talán lenézek egyeseket, és nem vagyok túlságosan felszabadult és szociális új emberek körében. Viszont ezek a tulajdonságok nem tudom hogy nyilvánulnak meg ,mikor olyan emberek hozzáállásáról van szó akik nem is ismernek. Nem tudom hogy tud ez külsőleg látszani.
2014. máj. 3. 15:59
 4/11 anonim ***** válasza:

talán valahogy úgy, hogy kevesebbszer szólsz közbe, tartózkodsz attól hogy elárulj magadról idegeneknek rögtön néhány infót, vagy nincsenek kapásból olyan jó sztoriaid amiket megosztasz velük és ettől hamar megjegyeznek.

vagy esetleg nem mutatsz kellő érdeklődést mások felé

2014. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami, viszont ezek nem befolyásolják az olyan emberek viselkedését akik csak úgy random szembejönnek velem az utcán. Ők is másképp állnak hozzám, mint az olyanokkal akiknek van kisugárzásuk.
2014. máj. 3. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:

neked is van valamilyen kisugárzásod

egyébként ez általános dolog szerintem, hogy ha utcán megyünk szembe akkor sokakra ránézünk, de ha sokan mentek akkor lehet észre sem veszed hogy valaki épp téged néz, vagy nem te mész elől és azért, vagy egy emberre ránéznek mondjuk 4 közül és akkor a többire már "nincs idő" vagy nem tudom :D

ha nagy zavar érzel itt akkor lehet mégis az arckifejezéseiddel lesz valami. a lenézést senki nem szereti

2014. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy? korod?
2014. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Esetleg itt kellene próbálkoznod: [link]
2014. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok, 18.

Utolsó: Kinyitom az ablakot, hátha bejön a poén..

2014. máj. 3. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátságosabb arckifejezéssel és stílussal sokat fejlődhetsz e téren.Légy nyitottabb,és kevésbé tartózkodó természet.Az ember képére sokszor kiül,amit érez,vagy gondol,ezért fontos,hogy próbálj jó passzban lenni,és más emberek iránt érdeklődővé válni.Mindenki szereti,ha valaki talparesett,vidám,energikus,és közvetlen.
2014. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!