Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan kapta fel a vizet a...

Jogosan kapta fel a vizet a csaj? Bocsánatot kellene kérnem? Vagy máris meneküljek tőle?

Figyelt kérdés
Na szóval pár hete ismerkedek egy csajjal, be ismerem egész jól alakult,szinte naponta beszéltünk,én viszont egy beszélgetés alkalmával megemlítettem h majd a külföldi nyaralásom alatt írok neki majd pár sort, na de ezt nem tettem meg, valahogy megfeledkeztem erről, de kivel ne történne meg ilyesmi... Múlthéten voltam nyaralni, most meg mintha meg lenne sértődve, mondván h nem is fontos nekem mivel h nem írtam neki egy sort sem.ekkora bűn lenne h nem írtam neki?mégis csak nyaraltam a haverokkal... ti h reagáltatok volna?
2014. máj. 3. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
De ember, megígérted! Itt nem azzal van a baj, hogy számonkér, hanem azzal, hogy megígérted, de megfeledkeztél róla... neked hogy esne, ha megígéri hogy ír majd, erre tojik a fejedre? Neked sem esne jól szerintem, te is megkérdeznéd, miért nem jelentkezett.
2014. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A pláne, hogy meg is feledkeztél róla :) ergo nem is fontos, ha az lett volna, eszedbe lett volna, nehogy elpártoljon tőled... :)
2014. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
ha te nem érzed normálisnak, akkor hagyd...már most mások a kommunikációs igényeitek, az lényegtelen, hogy kié a "normális", amúgy 7es válaszoló vagyok, és sztem a lányé, de ez most mellékes, hogy mi mit gondolunk. Ha neked az a "normális", hogy nem jelentkezel 1 hétig vagy ki tudja meddig amikor megígéred, és még a csajt hibáztatod, hogy miért kérdez rá, akkor sztem ez a lány nem való hozzád...de sztem kapcsolat sem nagyon való még neked...
2014. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha ígérsz valamit, akkor az megígérted. Tök mindegy, hogy olyannak, akit fél perce ismersz, vagy olyannak, akit tíz éve. Aki az ismerkedés alatt nem tartja be azt, amit ígér, később se fogja.


Mondtad volna neki azt inkább, hogy "HA LESZ LEHETŐSÉGEM", írok neked... akkor tényleg nem lenne jogos a kiakadás.

2014. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ígéretet tettél. Ha egy ilyen apróságra képtelen vagy, akkor mire számítson többre a lány. Abszolút megértem a hisztit, mert ez jogos.
2014. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!