Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem fogadsz el? (nem...

Miért nem fogadsz el? (nem szokásos nyavajgás)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és mozgássérült. Rövid távon tudok járni szépen lassan, segédeszközt nem használok.


Amikor ismerkedésre kerül a sor, 99%-ban ez kizáró okot jelent és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.

Maga az érzés, hogy egy olyan dolog miatt mondanak nemet, amiről nem tehetsz, nem te kérted, ezt osztotta az élet.


Most eléggé el vagyok kenődve emiatt, nincs kihez kötődnöm érzelmileg... Persze család, meg barátok, de a párkapcsolati kötődés az teljesen más...


Volt már barátnőm, szóval valahol tudom, hogy nem lehetetlen... de a végén ott is kibukott ez a probléma :/


A kérdés lényege az lenne, hogy van még olyan lány aki meg tudna ezzel barátkozni és párkapcsolatban élni egy 23 éves mozgássérült férfival?

Privát is jöhet, ha úgy gondolod, csak nekem szeretnél válaszolni.



2014. máj. 3. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Még az ép embert sem fogadják el sokszor sajnos, hát akkor a korlátozottat hogy? :S

Járj el olyan szakkörökre, klubokba, sportkörökbe, ahol kerekesszékesek, vagy mankósok járnak. Ott több sikerrel jársz. Tuti, hogy rakás ilyen nő van, aki szintén emiatt nem tud ismerkedni, párkapcsolatba lépni, mert nem fogadják el.

2014. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én el tudnám viselni ha szeretnélek nállam ez nem lenne akadály. Csak szerintem én fiatal vagyok hozzád.

De sok sikert! :)

2014. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is fájdalmas ez ezzel jár sajnos.

Ha azt mondod, hogy mozgássérült vagy akkor egyből az jön le, hogy képtelen vagy nagyon sok mindenre az életben , és le kell mondania nagyon sok mindenről a lánynak miattad.


Sajnos ezt valahol el is kell fogadni ha nemet mondanak.

2014. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy hülyeséget írok, de a különféle "fogyatékossággal" együtt élő emberek egy bizonyos része igazán sikeres a párválasztás során. Az ilyen emberek általában azok, akik ilyen-olyan módon hírnévre tettek szert és meggazdagodtak saját testi adottságaikon. Számomra is szomorú, az a kétszínűség amit az ilyen emberek párjai (legyen az akár barátnő, felesgé, barát, férj) mutatnak. Miután jól beházasodtak anyagi szempontból, már nagyon megértőek és együttérzőek a fogyatékosokkal szemben. És kifejezetten örülnek,hogy az ő párjuk is ilyen mert az ugye jobb emberré tette őket. Hányok az ilyentől...

A tipikus példa a fogyatékos férfi és a magas, vékony, szőke, nagymellű nő.

2014. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a korosztályod, de én is arra gondoltam, hogy azért mégiscsak nyavalygás egy kicsit, mert rengeteg olyan dolog van, ami miatt nem fogadunk el valakit... ilyen például a kora, a lakhelye, van már gyereke, vagy egyszerűen csak "nem az esetem". És ha jól értem, te EGY lányt keresel, aki elfogad úgy, amilyen vagy, akkor meg teljesen mindegy, hogy a több százezernek mi a véleménye. Azt az egyet kellene megtalálnod! :)

Az nagyon helyes, hogy nyílt lapokkal játszol és jelzed előre az adottságaidat. Te magad is írtad, hogy van olyan, akinél nem kizáró ok.


Mozgássérültségtől függetlenül: senkitől nem lehet elvárni, hogy olyan tényezőket fogadjon el a partnerében, ami számára túl nagy kompromisszum, mert hosszú távon ez bizony problémákat szül. Olyan partnert keress, aki olyannak fogad el, amilyen vagy.

2014. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Találkoztam már olyan mozgássérült pasival, aki sajna még kis távon sem tudott járni, hanem székbe kényszerült. Mégis volt felesége, sok éve együtt voltak már akkor, amikor megismertem őket. Pedig nem volt egy gazdag ember, a lány viszont kimondottan szép volt.

Egy a lényeg, soha ne add fel, és te is megtalálod majd az igazit, akinek így fogsz tetszeni, ahogy vagy. Csak próbálj meg mindig vidám lenni, és legyen jó kisugárzásod. :)

2014. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy leszel te még nagyon nagyon boldog, akinek szép és boldog családja lesz, és lesz egy helyes és szép társa. Még ha most úgy is tűnik számodra, hogy ..
2014. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!