Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mit akar jelenteni? (fiú...

Ez mit akar jelenteni? (fiú viselkedés)

Figyelt kérdés
Mit jelenthet az,hogy egy fiú egy buliban piszkálta(befonta) egy lány haját. Emellett néha piszkálta. Lehet,hogy semmit csak unatkozott? 18L

2014. máj. 3. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
befonta egy lány haját? hogy meleg?
2014. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Befonta a haját? Piszkálni én is szoktam lányok haját, vagy ha nagyon unom magam akkor átmegyek masszőrbe, de hajat fonni. Nem is értem. Egyszer kezdtem el befonni egy osztálytársam haját, mert kíváncsi voltam, hogy menne-e, de nem ment, szóval kb 2 perc alatt abba is hagytam...
2014. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát szerintem nem meleg. Mármint attól hogy fiú és be tudja fonni a hajat annak rengeteg oka van;

-húg, nővér

-régi barátnő

-talán ha lovagol akkor a ló miatt

-csomót tud kötni stb.....

Ha valaki meleg az úgy beszél, öltözködik,

És viselkedik. Pl: pink póló, fehér cicanaci, torna csuka, és mondjuk be haljítja a csukjolát mint a lányok, és pl a fiúknak azt mondja: -Szia baby! Mizuka, cukiborsó?

2014. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!