Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha idősebbnek nézek ki és...

Ha idősebbnek nézek ki és agyi szintem is magasabb a koromhoz képest akkor van esélyem egy nálam idősebb fiúnál? 13l

Figyelt kérdés

Ez nem rég merült fel bennem. Pontosítva pénteken amikor tesóm egyik barátja 16-17 évesnek nézett. Nem tudom miért nézett annyinak pedig sosem festem magam és általában inkább egyszerű ruhákat hordok nem pedig csicsásakat. És nem is ő az egyetlen aki ilyen szemszögből tévedett mert a most meglévő barátnőm aki jelenleg 10. osztályos azt hitte idősebb vagyok nála és még egy csomó példát tudnék mondani.


Nem szoktam gyerekesen viselkedni. Komoly zenét tanulok és emellett rajzolok. Nem szeretem ha nagyon harsány társaságba kerülök. Én is elég sok hülyeségen szoktam röhögni, sosem sírok a barátaim előtt, mindig mosolygok :) de viszont van egy mondás ami nagyon jellemző rám:

,,Aki túl sok pofont kapott az életben,az már egy simogatástól is megijed"


Nagyon félek az új emberektől. Ennek sajnos meg is van az oka. És nem vagyok képes ismerkedni, nagyon nehezemre esik. Nem is volt még egy fiúm se, amit végül is nem bánok de kéne egy kis tapasztalat. DE ez már csak részlet kérdése. Ha ennyivel érettebb vagyok akkor lenne egy kis esélyem az idősebb fiúknál? (nem a 40-100-as pedofil korosztályra gondoltam) Köszönöm a normális válaszokat!


2014. máj. 4. 14:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, szerintem igen, de nyilván nem 30 évesekkel :D
2014. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Mr. Truth ***** válasza:
74%

Az a baj hogy a te korodban minden kis csitri azt gondolja hogy ő bölcsebb a korosztályánál... És ilyenkor megpróbálnak felnöttként viselkedni és sok butaságot elkövetnek és mire észbekapnak felnőnek, megtapasztalják milyen elvárásoknak kell tényleg megfelelni és visszasirják a gyerekkorukat és igy lesznek huszonévesen megkeseredett emberek...

Ne akarj felnött lenni 13 évesen...

2014. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13 évesen teljesen mindegy hogy mennyinek nézel ki vagy hogyan viselkedsz még gyerek vagy tetszik vagy sem. Ebben a korban egyáltalán nem neked való még egy párkapcsolat, hisz annak a jelentőségét, miértjét, szépségét, gondját, baját még képtelen vagy felérni ésszel és érzésekkel. Ismerkedni nyilván lehet pár évvel idősebbekkel de azért tudd, hogy te egy idősebb pasi szemében ebben a korban még csak egy naív, butuska kislány vagy aki egy szűk punci "gazdája", semmi több. Ezért én semmiféleképpen nem javaslok neked kapcsolatot, mert tapasztalatlanságod, éretlenséged és naívságod könnyű célponnttá tehet és ezáltal könnyen sérülékennyé is ami a későbbi életedre nagy hatással lehet :)
2014. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok felnőtt lenni ezt senki nem mondta. Sőt, ha olvasás közben egy kicsit is figyeltél volna direkt nem "csitriskedem", sosem szoktam, de ha te így indulsz ki magadból nekem oké.
2014. máj. 4. 14:35
 5/23 A kérdező kommentje:
3-as ez nagyon szép kis gondolat de ha ismernél személyesen tudnád hogy nem vagyok én olyan kis naiv :)
2014. máj. 4. 14:38
 6/23 Mr. Truth ***** válasza:
57%
Látod erről beszélek... Azonnal visszatámadsz ami egyértelmű jele annak hogy félsz az igazságtol... Meg sem fordul a fejedben hogy " uram bocsá' " talán az idősebbeknek van igaza... Nem, határozottan nem vagy fejlettebb a korosztályodnál... Attól még hogy egy két ismerősöd nem éri el a 13 éves szintet sem nem te lettél idősebb...
2014. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Olyan bolondok ezek a fiatal lányok..Nem bántalak kérdező de ne várd hogy mondjuk egy normális 20 év körüli vagy idősebb srác veled járna..ilyen a mesében van felejtsd el keress a saját korosztályodba!
2014. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van eséjed, de nég ne gondolj olyan messze :) Lehet hogy jövőre lesz, de nem fog sokáig tartani. Am intelligensnek, és kedvesnek tűnsz. Bírom a stílusodat. ;)

Mogyi

2014. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Drágám, 37 éves nő vagyok, hidd el, hogy naív vagy, mégha te azt is hiszed hogy hű, de okos vagy.....nem igazán. Egy huszonéves pasi 3 bókkal zsebre tesz téged és úgy rakod szét a lábaidat ahogy nem is akarod. De rendben, legyél okos kislány ahogy akarod, nem állok le egy gyerekkel vitázni, én már sokmindent láttam te meg még semmit......ennyi :) 3-as voltam
2014. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Jaj de imádom az olyan 13 éveseket, akik hasonló mondatokat éreznek igaznak magukról, mint ez: ,,Aki túl sok pofont kapott az életben,az már egy simogatástól is megijed"

Kislány, rá fogsz majd jönni, hogy baaaromira nem tudod te még, mit jelent egy pofon az élettől :)

Egyébként meg megsúgom, minden 13 éves így gondolkozik, ahogy te, és elhiszik, hogy milyen érettek. Pedig nem azok, ahogy te sem. 13 évesen még éretlen vagy egy kapcsolathoz, pláne egy 16 éves fiúval. 25/L

2014. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!