Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha idősebbnek nézek ki és...

Ha idősebbnek nézek ki és agyi szintem is magasabb a koromhoz képest akkor van esélyem egy nálam idősebb fiúnál? 13l

Figyelt kérdés

Ez nem rég merült fel bennem. Pontosítva pénteken amikor tesóm egyik barátja 16-17 évesnek nézett. Nem tudom miért nézett annyinak pedig sosem festem magam és általában inkább egyszerű ruhákat hordok nem pedig csicsásakat. És nem is ő az egyetlen aki ilyen szemszögből tévedett mert a most meglévő barátnőm aki jelenleg 10. osztályos azt hitte idősebb vagyok nála és még egy csomó példát tudnék mondani.


Nem szoktam gyerekesen viselkedni. Komoly zenét tanulok és emellett rajzolok. Nem szeretem ha nagyon harsány társaságba kerülök. Én is elég sok hülyeségen szoktam röhögni, sosem sírok a barátaim előtt, mindig mosolygok :) de viszont van egy mondás ami nagyon jellemző rám:

,,Aki túl sok pofont kapott az életben,az már egy simogatástól is megijed"


Nagyon félek az új emberektől. Ennek sajnos meg is van az oka. És nem vagyok képes ismerkedni, nagyon nehezemre esik. Nem is volt még egy fiúm se, amit végül is nem bánok de kéne egy kis tapasztalat. DE ez már csak részlet kérdése. Ha ennyivel érettebb vagyok akkor lenne egy kis esélyem az idősebb fiúknál? (nem a 40-100-as pedofil korosztályra gondoltam) Köszönöm a normális válaszokat!


2014. máj. 4. 14:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Van rá esélyed de arra is készülj fel, hogy azokat a fiúkat nagy eséllyel nem az értelmi szinted fogja érdekelni és nem az lesz az elsődleges céljuk, hogy mindenáron kellemesen el tudjanak veled beszélgetni.

Beléjük szeretsz, ők szexet akarnak és jön majd a bűntudatkeltés amiért még érzed magad késznek rá, odaadod magad mert elvakulsz a szerelemtől aztán pedig vége is a kapcsolatnak az ő részükről.

2014. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
el is tudom képzelni,hogy a legnagyobb pofon amit eddig kaptál az az hogy letiltották a minimaxot.....már a kérdéstől dobni lehetne egy hátast...különben is...ha idősebb fiúkkal akarsz iserkedni,lehet hogy kinézel annyinak de a attól még a tapasztalatod lehet hogy nincs meg
2014. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igazán örülök a jó megközelítéseknek de annak nem amikor a felnőttek nem képesek egyenrangúnak tekinteni. Ha gyerek vagyok is akkor is ember és nekem se az volt a kérdésem hogy gyerek vagyok-e mert tisztában vagyok azzal hogy igen, még az vagyok. Csak tapasztalatot akarok gyűjteni. Gondolom aki itt válaszolt az sem 20 évesen kezdett párkapcsolatot és én sem egy halál komoly kapcsolatra gondoltam. Ha egyszerűen még tapasztalatlan vagyok és ezért nem lehet barátom akkor hogyan szerezzek tapasztalatok? És nem azért mondom de ha valaki azzal tölti az idejét hogy egy 13 évessel veszekszik az sem normális :) Még annyit hogy aki azt írta hogy nem tudom milyen egy igazi pofon az élettől az biztos nagyon ismerheti az életem. Egy gyerek is lehet okos és egy felnőtt is lehet teljesen éretlen. És akik már kétszer is írtak ide véleményt azok nyugodtan válaszolhatnának a kérdésemre amit igazán megköszönnék. Nem pedig a sajátos véleményüket mondanák folyamatosan a korosztályomról. Némelyik meglátással maximálisan egyet értek csak azokkal nem akik ok nélkül oltogatnak :)
2014. máj. 4. 15:08
 14/23 anonim ***** válasza:
17 vagyok, nekem nem kellenél, mégha egy 20-nak kinéző 10/10-es csaj lennél is…
2014. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
32%
Mondhatom szép példát mutatnak itt mind. Gyermekpszichológusként csak annyit mondhatok hogy a legtöbb gyermek azért nem felel meg a társadalmi elvárásoknak mert így viselkednek velük. Amint a kérdező is mondta elveszett az egyenlőség. Kíváncsi lennék mi az az érv amiért minden gyermeket le kell kicsinyelni.
2014. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

#15

Szavazati joga miért nincs ennyi erővel? Talán mert hivatalosan is gyerek.

2014. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Mr. Truth ***** válasza:
Már ne is haragudj kedves kérdező... De a kis 13 éves fejeddel hogy lennél egyenrangú? El tudsz tartani egy családot? Vagy annyira művelt hogy el lehessen veled beszélgetni egy jóval idősebbnek? Nem és megint csak nem... Nincs még annyi élettapasztalatod, nincs még annyi rálátásod az életre amiért egyenranguként kellene kezeljelek kb tiz évvel idősebbkent... Engem sem vesznek komolyan a 30+ osok és őket sem veszik kolyan a 40 vagy 50+ osok... Ez igy van rendjén, mindenki a maga korában élljen te se akarj felnött lenni mert üzenem hogy vacak érzés... Most egyelőre maradj gyerek és élvezd ki az utolso pár felelősségmentes évedet, készülj a továbbtanulásra aztán az érettségire... Utána irj rám és beszélgethetunk...
2014. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szerintem nem lesz olyan hülye évek múlva hogy ilyenekkel beszélgessen :D
2014. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Mr. Truth ***** válasza:
Az lehet de akkor már lesz némi összehasonlitási alapja és ésszerüen tud felmérni dolgokat és nem csak a bravo magazin lesz a beszédtéma...
2014. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Szia.

Szerintem azt nem kell vitatni, hogy 13 évesen komolyabb, vagy az átlagánál. Ez jó. De 13 éves vagy, még gyerek, ha el tudod fogadni, ha nem. Az a baj, hogy Neked másak a problémáid, igényeid, vágyaid, mint egy egy idősebb férfinak vagy nőnek. Ők már túl vannak azokon a dolgokon, amikkel Te csak most fogsz találkozni. Ez a különbség aztán képes ellehetetleníteni a "kapcsolatot". Idézőjelben írtam. Hagy időt magadnak. Hadd menjenek a dolgok a maguk ütemében. Arról nem beszélve, hogy ha a nem megfelelő férfival akadsz össze, akkor az igen kellemetlen lehet. Én azt mondom, hogy élj. Most még gyerek vagy és ennek van itt az ideje. A többi meg majd jön a maga idejében.

2014. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!