Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha idősebbnek nézek ki és...

Ha idősebbnek nézek ki és agyi szintem is magasabb a koromhoz képest akkor van esélyem egy nálam idősebb fiúnál? 13l

Figyelt kérdés

Ez nem rég merült fel bennem. Pontosítva pénteken amikor tesóm egyik barátja 16-17 évesnek nézett. Nem tudom miért nézett annyinak pedig sosem festem magam és általában inkább egyszerű ruhákat hordok nem pedig csicsásakat. És nem is ő az egyetlen aki ilyen szemszögből tévedett mert a most meglévő barátnőm aki jelenleg 10. osztályos azt hitte idősebb vagyok nála és még egy csomó példát tudnék mondani.


Nem szoktam gyerekesen viselkedni. Komoly zenét tanulok és emellett rajzolok. Nem szeretem ha nagyon harsány társaságba kerülök. Én is elég sok hülyeségen szoktam röhögni, sosem sírok a barátaim előtt, mindig mosolygok :) de viszont van egy mondás ami nagyon jellemző rám:

,,Aki túl sok pofont kapott az életben,az már egy simogatástól is megijed"


Nagyon félek az új emberektől. Ennek sajnos meg is van az oka. És nem vagyok képes ismerkedni, nagyon nehezemre esik. Nem is volt még egy fiúm se, amit végül is nem bánok de kéne egy kis tapasztalat. DE ez már csak részlet kérdése. Ha ennyivel érettebb vagyok akkor lenne egy kis esélyem az idősebb fiúknál? (nem a 40-100-as pedofil korosztályra gondoltam) Köszönöm a normális válaszokat!


2014. máj. 4. 14:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nálam lenne így első látásra ha 14 lennél legalább, és nem félnél pár hónap után legalább pettingelni :D

F20

2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Bazeg, ha annyi pofont kaptál volna kiscsajszi, rohadtul nem pasit akarnál, hanem az egyetlen vágyad az lenne, hogy rendbegyere :)
2014. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
van esélyed idősebb fiúnál, de az 100%, hogy nem vagy fejlettebb a kortársaidnál.
2014. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!