Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan viszonyulnátok egy...

Hogyan viszonyulnátok egy olyan 18 éves lányhoz, akinek átlátszó felsős, félakt képei vannak nyilvános weboldalon? KÉP! :D

Figyelt kérdés

Fiúk, ismerkednétek hosszútávú kapcsolat reményében, olyan lánnyal, aki épphogy betölti a 18-at és máris bevállal ilyesmit?


Lányok, titeket mi motivál abban, hogy ilyen képekhez modellt álljatok? Gondoltatok már rá, megtennétek? Modellkedő lányok véleményére is kíváncsi lennék, akár privátban is!


Légyszi, kort és nemet írjatok! Köszi!:)


Ilyen és ehhez hasonló képek: [link]



2014. máj. 4. 18:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szép csaj IGEN!!!
2014. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszoló megmondta a tutit, nincs mit hozzáfűzni:D
2014. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

a csaj nem tetszik, de a cickói jók! *-*

am nem lenne szimpi, ha ezt így mindenkinek mutogatná


21f

2014. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ismerkednék vele, persze, de csak akkor, hogyha nem csontváz... (nem szeretnék senkit megsérteni)
2014. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha téged már most zavar, akkor ne ismerkedj vele inkább.

Ez olyan dolog ,amit el kell fogadnod, ha szeretnél vele ismerkedni, de látszik, hogy nem leszel erre soha képes.

2014. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#15!

Köszönöm válaszod, és a többieknek is! Jöhet még, lányoktól is! :)

Képes vagyok önálló döntésre, pusztán a dolog társadalomban való megítélése, szociológia iránti kíváncsiságom hajtott a kérdés feltevéséhez. Bár az is tény, hogy ez már a 3. eset, mikor hasonló szituációba kerülök. :D


Folytatásként:

Szóval, ma még csak ezt kellene elfogadni, holnap meg már egy felnőttfilmet? xD Ki tudhatja előre hol a határ?

2014. máj. 5. 16:53
 17/23 anonim válasza:
94%
Én lány vagyok és kifejezetten ku..va-nak tartom az ilyen lányokat.
2014. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Én fotós vagyok. És valószínűleg más nézőpontból nézem mint a többség. A lényeg, van akit zavarhat az ilyen kép. De ha téged nem zavar akkor olyan párt kéne találni akit szintén nem zavar mert ha ilyesmiben gondok lesznek akkor más komolyabb dolgokban is.
2014. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Megdugnám kor nem
2014. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én inkább megkérném, hogy a combjáról, lábáról is rakjon ki képet.
2014. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!