Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Számít az ismerkedésnél az,...

Számít az ismerkedésnél az, ha rosszak a fogaim? 17/f

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha kicsit ferde ilyesmi, az engem speciel nem igazán zavar, de ha rohadnak, akkor igen számít.
2014. máj. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Horus magnus est válasza:
Számít.
2014. máj. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. máj. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen, számít
2014. máj. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kicsit
2014. máj. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyszer szerelmes voltam egy srácba, akinek borzasztóan összevissza álltak a fogai... akkor nem számított, de őt már ezer éve ismertem, mielőtt szerelmes lettem volna belé.


szóval ismerkedésnél igen, sajnos számít.

2014. máj. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha rohadnak csináltasd meg őket, mert neked se jó és a leendő barátnődnek se, ha egyáltalán így lesz, mert a rothadó fogak büdösek. Volt olyan srác aki nagyon aranyos volt, nagyon kedveltem, de annyira büdös volt a szája, hogy első randi után inkább leráztam valami gagyi indokkal, mert nem bírtam rávenni magam még arra se, hogy az arcát megpusziljam.


A girbe-gurba fogakkal pl nekem nincs bajom, nekem is azok voltak fogszabályzás előtt.


24N

2014. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem számít.Fontos az ápolt fogak és ne legyen büdös a szája:D 16/L
2014. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapvető higiénia... nézd meg visszafelé, te szívesen csókolóznál egy lánnyal akinek rohadnak a fogai? Nem! De ha esetleg fogszabályzós vagy itt ott ferde az még néha szexi is tud lenni.


Saját realitásból is ki tudsz indulni, de azért szerintem ezt te is tudod: A fogak a magabiztos mosolygáshoz kellenek, és ha van egy magabiztos férfias mosolyod, könnyebb ismerkedni/hódítani is :)


25/F

2014. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos számítanak...:/ Ha csak arról van szó, hogy rendezetlen a fogsorod, akkor esetleg egy esti fogszabi rendszeres viselésével is megoldódhat a dolog. Ez jóval olcsóbb, mint a rögzített változat... csak azért írom ezt, mert általában a szegényebb környezetből érkezőknek vannak súlyos fogproblémái, feltételezem ha 17 évesen még nem kaptál, a pénz szólhatott bele a dologba. Nekem is van, már jó ideje hordom, felülre, alulra a kettő (támogatással) 90 000 ft volt, ami még tök jó ár.


Ha a fogaid rohadnak, feketék, az már azért fájdalmasabb összeg jóval, de fogkoronával megoldható. Ha nem is az összeset elsőre, de a legszembetűnőbbeket mindenképpen érdemes megcsináltatnod...Itt a nyár, nyári diákmunkával el kéne kezdened rá spórolgatni.


Sok sikert hozzá! :)


18/L

2014. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!