Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem volt furcsa az első...

Nem volt furcsa az első párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Maga az érzés, hogy van aki szeret de ellenkező nemű és van köztetek vonzódás..kort és nemet is
2014. máj. 5. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az lenne a fura ha találnék valakit, nem tudnám elképzelni
2014. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De igen, pont úgy, ahogyan te is írtad :)

Ő? Velem van? És szeret, sok időt akar velem tölteni?

El sem hittem :D


Főleg azért, mert olyan lány volt az első barátnőm, akit a haverjaim azóta is emlegetnek, hogy milyen jó nő :D Én pedig sosem voltam lányok kedvence, mármint külsőre. Szóval ez úgy nézett ki, hogy haverok már 16 éves koruktól becsajoztak, mindig volt barátnőjük. Nekem meg csak 18 évesen lett ez a lány először, de tőle meg leesett mindenki a székről :D Azóta is a minőségre törekszem inkább, ahogy idősebb leszek, egyre inkább a belsőt helyezve előtérbe.

(27/F)

2014. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fura volt valóban, ahogyan te is írtad. de azóta nem is volt senki, annak is már egy éve. valahogy jobb nekem így. akkor is én szakítottam. lehet még nem vagyok elég érett, vagy nem tudom mi lehet a gond...


17/f

2014. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!