Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy vettem észre, hogy mindig...

Úgy vettem észre, hogy mindig a nő választ párt? Ezután különböző jelekkel adja tudtára a kiszemelt férfinak, hogy lépjen. Akkor a férfi véleménye, választása ennyire nem számít?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem mész oda a nőhöz, akkor az fejre is állhat, akkor se lesz a párja a pasi. Nem állatok vagyunk vagy rabszolgák, mindenki önálló szabad akarattal bíró lény, akkor használja is.
2014. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nő választ, ez így van. A férfi véleménye, választása annyiban számít csak, hogy mennyit udvarol-e az adott nőnek.
2014. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ííígy van.
2014. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyiban számít, hogy ha nagyon jóképű, sportos, stb. úgynevezett jópasi vagy, akkor több nő is fog ilyen jeleket adni, tehát valamennyire Te is választhatsz.


Ha nem vagy az, akkor várnod kell néhány napot, hetet, hónapot, évet, évtizedet, hogy ilyen jelzéseket kapj, és ha nem túl magas az érzelmi intelligenciád, észre se fogod venni:


[link]


És ez leszel

2014. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez úgy működik, hogy a férfi is választ, meg a nő is választ. Aztán hogyha ugyanazt választották, akkor lehet baszni.
2014. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Nos kérlek, nekem jelelhet, nem fogok udvarolgatni egy nőnek, aki annyit sem tud egyértelműen megmondani, hogy mit akar tőlem.

Az más, ha nekem kezd tetszeni, akkor LEHET, hogy magamtól kezdeményezek nála. De hogy odamenjek, mert mosolyog rám meg "jeleket küld"? Ez egy vicc! Majd ha piros hó esik.

2014. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ferfi valaszt, mivel o megy oda a nohoz, ha nem tetszene oda sem mennek, nemde?
2014. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen a nő választ szinte mindig, kivéve ha egy nagyon magas státuszú férfiről van szó aki már maga is válogathat, de mivel ez ritka általában mindig a nő a választ a sok jelentkező közül, a férfi sokkal rugalmasabb és általában igent mond az első nőnek aki bele megy a dologba. Ez az állatvilágban is így működik és sajnos nem tanítják sehol, pedig fontos lenne, hogy a férfiak tudatosítsák A NŐ választja meg kivel akar élni és ő a fő felelőse annak is ha rosszul választ!
2015. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!