Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy egy fiatalabb csaj,...

Van egy egy fiatalabb csaj, de azt sokkal tapasztaltabb mint én, összejönne velem, én is vele. Mit tegyek? T. öbb. i le. N. t

Figyelt kérdés

Na szóval simán összejöhetne a dolog, 2x taliztunk, a facebookon beszélgetünk kb minden nap. Majd elhívom megint, de hova? és mit tegyek? csókoljam meg.. csak az a baj hogy én még nem is csókolóztam.. =D de ő már sokkal tapasztaltabb a témában.. mit szólna..

19F



2014. máj. 6. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Randizzatok. Olyasmit amit szeretsz. Egyszer muszáj lennie első alkalomnak.
2014. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"én még nem is csókolóztam.. =D de ő már sokkal tapasztaltabb a témában.. mit szólna.. " - valld be neki, az őszinteséget díjjazzák a lányok! Ha így is akar téged, akkor nagyon megértő, egy igazi főnyeremény számodra! Ha te hívod el valahová, akkor természetes, hogy te fizetsz mindent, de előtte kérdezd meg tőle, hogy hová lenne kedve elmenni!
2014. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki legyen tanar neni
2014. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!