Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek/barátkozzak...

Hogyan ismerkedjek/barátkozzak új városban (Budapesten)?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok.Nem rég költöztem fel Budapestre egy kissebb városból. Ott hagytam az addigi teljes életemet, rokonokat, barátokat, ismerősöket. Itt szinte senkim sincs. Nincs kihez szólni és ez zavar. A munkahelyen kívül nagyon nehéz emberekkel ismerkedni. Milyen tanácsaitok lennének?

Nem párkapcsolat az elsődleges célom, csupán barátok, társaság szerzése akikkel el lehet menni szórakozni, ebédelni, túrázni stb.

Ha van olyan aki szintén hasonló cipőben jár mint én, az is nyugodtan írhat, hátha segíthetünk egymás baján! :D


2014. máj. 6. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem követni egy kínai nőt. Sok új barátra tettem szert azóta.
2014. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsodat!
2014. máj. 6. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
16/L (pest)
2014. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom pontosan milyen beállítottságú vagy, de vagy menj el party helyekre (pl diszkókba, kocsmákba, stb...), vagy menj el teljesítménytúrákra! Én több tucat embert ismertem meg teljesítménytúrákon... [link]
2014. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondom volt/van.

Szerintem a hobbydnak megfelelően keress társaságot,járj edzőterembe,tánzolni,főző-tanfolyamra vagy franc tudja hova XDD

remélem azért segítettem :D

18/L

2014. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


20/F, Budapest. Írj, ha gondolod. :)

2014. máj. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!