Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél mennyire hátrány...

Ismerkedésnél mennyire hátrány számotokra fiúk, ha a lány magasabb nálatok? (5-10 cm. Inkább 10) Főleg fiúk írjanak, de ha van lány aki volt ilyen helyzetben valakivel, szívesen várom a kommentet! 18/l

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég furcsa lenne, mivel 185 cm vagyok.
2014. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a magasabb lányokat, csak ők nem szeretnek engem... Remélem most írnak nekem :P

178 centi, 23/F

2014. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hali, nálam kb 6-8 centivel magasabb a lány akivel akivel kapcsolatom van,és se engem se őt nem zavarja és legkevésbé sem feszélyezi! Eleinte engem zavart az alacsonyságom de minél többet voltam a társaságában és minél jobban megismertük és elfogadtuk egymást annál kevésbé lett zavaró!

Ma már a szívem csücske ez a lány, három éve tart a kapcsolat és jobb nem is lehetne! :)

2014. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem borzasztóan zavarna. kétszer is meggondolnám, hogy akarnék-e tőle valamit, de ha tényleg nagyon tetszik a lány, akkor el tudnám fogadni. bár igen magas lány lenne akkor:))
2014. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régebben még zavart, de most már örülnék egy magasabb lánynak. (Mindig az kell ami nincs)
2014. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem hátrány :) bár elég nehéz ,,utolérni", mivel 200cm vagyok :D
2014. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Pont leszarom, ritka manapság a szerethető, személyiségre értékes lány.


egy törpe srác

2014. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyival hátrány, hogy tudom, hogy a nők 90%-nál ez élből elutasítás, így ha választatok egy alacsonyabb vagy egy magasabb közül, akkor kényelmi szempontok miatt az alacsonyabbat választom DE! Volt már olyan, aki magasabb volt nálam. Hogy konkrétan a példánál maradjak, van egy nő, aki 8 centivel magasabb nálam, és egy másodpercig sem haboztam, hogy udvaroljak neki minden tudásom, energiám beleadva. Alapvetően engem azért zavarna, mert a lányt zavarja, amúgy úgy vagyok vele, hogy ez is egy "érdem", hogy "lám-lám, valamit tudok, ha a nő magasabb nálam". Van valami konkrétum is egyébként?
2014. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Max 10 cm, majd lábujjhegyre állok, és aztán mit számít.
2014. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!